חשד בהודו: שמונה ביצעו אונס קבוצתי בתיירת משוויץ

הרשויות במדינה עצרו קבוצת גברים, שעל פי החשד תקפה באכזריות אזרחית שוויצרית לעיני בעלה ההמום, בעת שרכבה יחד עמו על אופניים בעיירה דאטאיה שבמרכז הודו

שוב: אונס קבוצתי בהודו (AP)

כלי תקשורת בהודו דיווחו כי אזרחית משוויץ שביקרה במדינה נפלה קורבן לאונס קבוצתי שבו השתתפו, על פי החשד, שמונה גברים. לפי הפרסום, האישה נאנסה בנוכחות בעלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המקרה אירע במרכז המדינה, סמוך לעיירה דאטאיה, בזמן שבני הזוג רכבו להנאתם על אופניים . לפתע, כך התברר, הגיחה קבוצת הגברים ותקפה את השניים תוך שהיא מבצעת את המעשה הנורא באישה לעיני בעלה ההמום. זמן קצר לאחר מכן, הגישו השניים תלונה במשטרה - שעצרה שמונה חשודים במעשה.

בתחילת השבוע: התאבד הנאשם המרכזי באונס הסטודנטית בהודו

כשלושה חודשים לאחר שנחשף דבר האונס הקבוצתי המזעזע שעברה סטודנטית בת 23, שלאחר מכן מתה בבית חולים בסינגפור - שם השבוע קץ לחייו נהג האוטובוס שבו התבצע המעשה המחריד, שהוגדר גם כנאשם המרכזי בפרשה.

על פי הדיווחים השונים בכלי תקשורת במדינה, סינג התאבד באמצעות תלייה בתאו שבכלא. "זה מצער", אמר אחיה של קורבן האונס, "הייתי רוצה לראות אותו מוצא להורג באופן פומבי - ולא כך". הוא הוסיף, כי "הוא ידע שהוא הולך למות מפני שהתיק נגדו היה חזק ". בהמשך דבריו, הביע האח תקווה ששאר הנאשמים ימצאו גם הם את מותם. "אחד נפל, אני מקווה שהיתר יוצאו להורג", אמר.

זמן קצר לאחר מעצרם של ששת הנאשמים בפרשה, הודיעה משטרת הודו כי הם יואשמו ברצח הצעירה. תחילה, נעצרו השישה בחשד לביצוע מעשה האונס בלבד, אך עם היוודע דבר מותה של הסטודנטית בבית החולים בסינגפור - שונה סעיף האישום נגדם.