פליטת הפה המלכותית של הנסיכה קייט? "יש לי בת"

האם בבטן המלכותית של קייט נחה לה יורשת עצר? במהלך ביקור בגרימסבי הנסיכה הנערצת קיבלה דובון, ואז אמרה בטעות על פי עדת ראייה - "תודה לך, אני אשמור אותו עבור הבת... עבור התינוק (בייבי) שלי". קייט הכחישה את הדיווח

הדוכסית מקיימבריג' מנסה אמנם לשמור על עמימות בכל מה שקשור בהיריון שלה, אך אתמול, בלי כוונה, היא נדבה רמז עבה לגבי מין העובר שבבטנה. במהלך ביקור בגרימסבי ניגשה אישה לנסיכה קייט והגישה לה דובון. הדוכסית בת ה-31 הודתה לה ואמרה: "תודה לך, אני אשמור אותו עבור הבת... עבור התינוק (בייבי) שלי" (Thank you, I will take that for my dot... for my baby).  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשיחות מוקלטות עם כלי התקשורת, טענה קייט שהיא עדיין לא יודעת את מין הילוד שיהיה השלישי בתור לרשת את הכתר, אחרי בעלה, הנסיך וויליאם ואביו צ'ארלס.

מי שסיפרה על פליטת הפה לתקשורת הבריטית היא אישה בשם סנדרה קוק שעמדה בסמוך לאישה שהעניקה לקייט את הדובון. היא טוענת שאמרה לנסיכה "כמעט החלקת בלשונך שם, עמדת להגיד ביתי, נכון?". על פי העדות , הנסיכה חייכה והשיבה: "למה את מתכוונת? אנחנו עדיין לא יודעים".

"אמרתי לה - אההה, אני חושבת שאת כן יודעת", זאת השיבה לה בביטחון. קייט ענתה לה "אנחנו לא מספרים". סנדרה בת ה-67 המתינה לפגישה במשך שלוש שעות בקור שקרוב לאפס מעלות אבל את השיחה הזו היא לא תשכח. "זה היה שווה כל דקה קרה, הגברת עם הדובון הפתיעה אותה, כל השאר הגישו לה פרחים". למרות ההכחשות של קייט, האישה הנרגשת בטוחה שהממלכה מצפה לבת: "היא לא הייתה אומרת את המילה עם האות די (D) אם זו לא הייתה בת".

האישה שהעניקה את הדובון לא אישרה או הכחישה את הידיעה כי היא כה התרגשה שלא ממש שמה לב למה שקייט אמרה או לא אמרה: "היא מדהימה. היא כל כך יפה", סיפרה לעיתון הסאן הבריטי. אישה אחרת, גם היא ממעריציה של קייט אמרה לה "אני כבר מחכה ליום שתהיי מלכה". קייט ענתה לה - "כנראה שתצטרכי להמתין הרבה זמן".

קייט וויליאם בבית החולים (AP)

על ההריון של קייט הממלכה קיבלה אישור בתחילת דצמבר כשאושפזה עם בחילות. מומחי שמות בממלכה טוענים שאולי האישה התכוונה לשמו של התינוק "דיוויד או דן או דניאל, או שאולי היא רצתה להגיד דארלינג. אולי היא רצתה בכלל להגיד שהיא תיתן את הדובון לכלב הקוקר ספנייל של בני הזוג, העונה לשם לופו ומה שקייט רצתה להגיד זה מיי דוג".