מחפשים עבודה? הג'וב הטוב בעולם

פקח אטרקציות, מאלף קואלות או טועם למסעדות יוקרה וליקביי היין - כל אלה הן חלק משש המשרות שנחשבות לטובות בעולם ואותן מציעים האוסטרליים לכל מי שעונה לקריטריונים. רוצים גם אתם להגיש מועמדות? הפרטים בפנים

מחפשים עבודה? משרד התיירות האוסטרלי ממשיך במסורת ומציע לכם את ה"ג'וב הכי טוב בעולם". המשרד הציע רק אתמול לתושבי העולם שש משרות שונות - כבר נפרט אותם - ותוך יום אחד נשלחו כבר יותר מ-31 אלף קורות חיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אז מה בתפריט? אוהבים את החיים הטובים? באוסטרליה מחפשים מישהו שיפקח על האטרקציות השונות. אוהבים אוכל? בארץ הקנגורואים מחפשים טועם למסעדות היוקרה וליקבי היין. חובבים חיות? ביבשת החמישית מחפשים מטפל בחיות בר שייתן אוכל ואהבה לקואלות. טיולים? באי מחפשים מדריך טיילים. ואולי אתם אוהבים קצת שקט? משרת שומר היערות שמורה רק לכם.

בכל זאת מדובר גם בעבודה, והזוכה המאושר יזכה לחוזה על מאה אלף דולר לחצי שנה עבודה + הוצאות. והנה בשורה עצובה: המשרה רק רלוונטיים למועמדים בגילאים 18 עד 30.

רק באוסטרליה - פקח אטרקציות (חדשות 2)

כמובן שבאוסטרליה בונים הרבה מאוד על היחסי ציבור שהצעד השיווק הזה יעשה להם, והם הקציבו לא פחות מארבעה מיליון דולרים על הקמפיין. בהצלחה!

אז איפה נרשמים? כנסו כנסו.