התינוק שאיבד את הוריו מת בביה"ח

הקהילה היהודית בברוקלין שבניו יורק מתאבלת לאחר שהבוקר נודע כי התינוק, שיולד בניתוח קיסרי לאחר תאונת דרכים קשה, מת בבית החולים. אתמול נהרגו הוריו של התינוק - רייזי ונחמן גלובר - בתאונת פגע וברח. הרופאים הצליחו ליילד את התינוק, אך הוא לא שרד. הנהג הפוגע טרם נתפס

הלוויית הזוג גלובר בברוקלין (AP)

טרגדיה בקהילה היהודית בברוקלין: תינוק בן יומו, שיולד בניתוח קיסרי לאחר ששני הוריו נהרגו בתאונת דרכים מחרידה, מת הבוקר בבית החולים, כך מסר גורם בקהילה לסוכנות הידיעות AP.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התאונה הקשה ארעה אתמול בבוקר בשכונת וויליאמסבורג שבברוקלין. מהפרטים עולה כי רייזי ונחמן גלובר, בעל ואישה בני 21, עשו את דרכם בשירות הסעות לבית החולים לאחר שרייזי - בחודש השביעי להריונה - לא חשה טוב. לפתע הגיחה מכונית BMW והתנגשה בהם בעוצמה רבה.

מעוצמת ההתנגשות נהרגו שני ההורים. בבית החולים הצליחו הרופאים ליילד את התינוק שהיה ברחמה של רייזי. חברים של בני המשפחה סיפרו שהוא נולד במשקל של כ-1.8 ק"ג, אך הבוקר התברר כי לא שרד את התאונה הקשה. בני הזוג גלובר היו נשואים כשנה והובאו אתמול למנוחות.

משטרת ניו יורק ממשיכה בחיפושיה אחר נהג הרכב הפוגע ונוסע שישב לצידו. השניים נמלטו מזירת התאונה ברגל. "הנהג פחדן ועליו לשלם את המחיר", אמר היום אייזק אברהם, דובר של המשפחה. הוא הוסיף כי הקהילה היהודית בברוקלין מצפה להגשת כתב אישום בגין רצח נגד הנהג. בברוקלין מתגוררים יותר מ-250 אלף חרדים והיא מהווה את הקהילה החרדית הגדולה ביותר בעולם מחוץ לישראל.