המלכה אליזבת אושפזה בבית החולים

דובר ארמון בקינגהאם הודיע היום כי מלכת אנגליה אליזבת השנייה אושפזה בבית החולים בעקבות דלקת בקיבה ובמעיים. הוא הוסיף כי האשפוז הוא אמצעי זהירות בלבד וכי הוא צפוי לארוך מספר ימים. בעקבות מחלתה ביטלה המלכה ביקור מתוכנן אצל נשיא איטליה

אושפזה בבית החולים. המלכה אליזבת (רויטרס)

הממלכה מודאגת: מלכת אנגליה אליזבת השנייה אושפזה היום בבית החולים המלכותי בלונדון, לאחר שבגופה התגלו סימפטומים של דלקת הקיבה והמעיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"המלכה אושפזה בבית החולים כאמצעי זהירות", הבהיר דובר ארמון המלוכה והוסיף כי היא צפויה לשהות בבית החולים במשך מספר ימים. בעקבות מחלתה בוטלו כל תכניותיה של אליזבת לשבוע הקרוב, ובהן גם ביקור מתוכנן ברומא אצל נשיא איטליה.

המלכה אליזבת, בת 86, לא סובלת מבעיות בריאותיות מיוחדות. אשפוזה האחרון בבית החולים היה בשנת 2003, אז עברה ניתוח בברכה. בשנה שעברה חגגה הממלכה מאוחדת 60 שנים לשלטונה של אליזבת.

בחודש אוגוסט האחרון ליוותה המלכה את בעלה, הנסיך פיליפ, לאחר שזה אושפז בפעם השלישית בתוך כמה חודשים. בחודש יוני אושפז הנסיך בבית החולים לאחר שסבל מדלקת בדרכי השתן. פיליפ שהה יחד עם המלכה במהלך חגיגות ה-60 להכתרתה, ונאלץ להישאר בבית החולים למשך חמישה ימים.