משטרת קפריסין: "מדלן מקאן נראתה עם זוג בריטי באיה נאפה"

דובר המשטרה המקומית אמר כי הילדה שנעלמה לפני 6.5 שנים בפורטוגל נצפתה עם זוג הורים ושני ילדיהם בעיירת הנופש הקפריסאית. "ביקשתי מהאינטרפול לבדוק את העניין", סיפר. סוף לתעלומה?

סוף לתעלומת מדלן? (חדשות 2)

האם הילדה מדלן מקאן שנעלמה בעת חופשה עם הוריה לפני יותר מ-6 שנים נמצאת בקפריסין? במשטרה המקומית הודיעו היום כי הגיע לידיהם דיווח, שלפיו היא נראתה יחד עם זוג בריטי, שטייל בעיירת הנופש איה-נאפה יחד עם עוד שני ילדים. המידע הגיע למשטרה ב-20 בפברואר, והועבר לרשויות אכיפת החוק באירופה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"ביקשתי מהאינטרפול לבדוק את העניין", סיפר דובר המשטרה אנדראס אנג'לידס, שציין כי המשפחה כנראה כבר עזבה את המקום. בחודש שעבר הוגשה תלונה נגד אותה המשפחה, בחשד שגנבה פריטים מדירה שאותה השכירה באי.

מדלן מקאן נעלמה לפני 6.5 שנים, כשהייתה בת ארבע, במהלך חופשה עם הוריה באתר נופש בפורטוגל. היא נחטפה מחדר בית המלון שבו שהתה משפחתה באביב 2007, ועד היום לא נודעו עקבותיה.

היום היא אמורה להיות בת 10.5 ומאז היעלמותה, פרסמו הרשויות תמונות דיגיטליות שלה על מנת שהציבור הרחב יוכל לעזור בחיפושים אחריה. הוריה ג'רי וקייט, שאף נחשדו בעצמם בפרשה, לא איבדו תקווה ועדיין מנסים לאתר אותה.

במשטרת בריטניה מעמידים את פרשת היעלמותה בראש סדר העדיפויות שלהם. "אנו מאמינים שישנה אפשרות שמדלן עדיין בחיים, ומבקשים מכל מי שיכול למסור מידע עליה או על מקום הימצאה ליצור איתנו או עם הרשויות בפורטוגל קשר בדחיפות", נכתב באתר האינטרנט שלהם.

5 שנים אחרי ההיעלמות המסתורית: כך אמורה להיראות מדלן מקאן