ארה"ב: רכישת האקדח הסתיימה בתאונת ירי

שוטר מקנטאקי למד בדרך הקשה שכללי הבטיחות בנשק רלוונטים גם כשכלי הנשק עדיין מוצג בחנות. בזמן שבחן אקדח ששקל לרכוש, סחט השוטר את ההדק מבלי לדעת כי הנשק טעון. הירייה שנפלטה קטעה את אצבעו והותירו אותו נכה. כעת הוא תובע את בעל החנות

שוטר מקנטאקי שביקש לרכוש אקדח חדש סיים את ביקורו בחנות כלי הנשק עם 9 אצבעות לאחר שירה בעצמו בשוגג באקדח טעון שהוצג לראווה. כעת הוא תובע את בעל החנות על רשלנות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפני מספר שבועות נכנס השוטר לחנות כלי נשק מקומית בקנטאקי, וחיפש לעצמו אקדח חדש. בתיעוד מצלמות האבטחה שבחנות שהתפרסם השבוע, נראה השוטר כשהוא מתייעץ ארוכות עם המוכר ובוחן בדקדוק את האקדחים שהוצגו לראווה בדלפק.

לאחר שהתרשם ממספר דגמים, ביקש השוטר מהמוכר להוציא ולהגיש לו את אחד האקדחים מתא התצוגה כדי שיוכל לבחון אותו מקרוב. בשלב הבא נראה לובש המדים כשהוא אוחז באקדח ומתרגל את אחיזתו ואת משקלו בכף ידו. לתדהמתו, כשהחל לבחון את קשיחות ההדק, פלט האקדח לפתע ירייה שקטעה את אצבעו לעיניהם של המוכר ושל מספר לקוחות המומים.

ביום שישי האחרון הגיש השוטר באמצעות עורך דינו תביעה נגד בעל החנות בגין התנהלות רשלנית. "הוא סובל מנכות קבועה בידו וכן מכאבים עזים", אמר עורך דינו. "הוא עבר מספר ניתוחים יקרים וכעת הוא נדרש לשלם עבורם, רק שאין לו במה. מאז האירוע הוא הוגדר בלתי כשיר לעובדתו ולמעשה איבד את הכנסתו".