פולין: נהג האוטובוס התעלף, הנוסעות השתלטו על הרכב

נהג אוטובוס, שנסע בדרך בינעירונית סמוך לעיר גדנסק, איבד לפתע את הכרתו והתמוטט תוך כדי נסיעה. שתי נוסעות שהיו על הרכב הצליחו להשתלט על האוטובוס, שבינתיים זרע הרס בדרך, והצילו את חייהם של 20 הנוסעים. כך זה נראה

נהג האוטובוס מתעלף (יוטיוב)

דרמה על הכביש בפולין: נהג אוטובוס, שנסע בדרך בינעירונית ממערב לעיר גדנסק, איבד את השליטה על כלי הרכב לאחר שהתעלף. למרבה המזל, שתי נוסעות שהיו על האוטובוס לא איבדו עשתונות, תפסו את ההגה והצליחו להשתלט על הרכב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

 

 

 

 

כפי שניתן לראות בסרטון המתעד את המקרה, נהג האוטובוס מתעלף לפתע במהלך הנסיעה המהירה ונופל לרצפה, תוך שהוא ממשיך ללחוץ עם רגליו על דוושת הגז. כתוצאה, האוטובוס החל לזגזג לכל רוחב הכביש המהיר, חוצה לנתיב הנגדי וכמעט מתנגש במכוניות שמגיעות ממול.

שתי הנוסעות שהבחינו במצוקת הנהג גילו תושייה רבה ומיהרו לאחוז בהגה האוטובוס במטרה למנוע אסון. לאחר מספר שניות, התאושש הנהג ההמום והבחין במה שמתרחש לנגד עיניו. הוא סייע לנוסעות להשתלט על כלי הרכב הדוהר והסיר את רגליו מדוושת הגז עד לעצירה בטוחה בשולי הדרך.

הנוסעות משתלטות על ההגה (יוטיוב)

דובר החברה הפולנית, שהאוטובוס בבעלותה, אמר עם תום האירוע כי "קרוב לוודאי ששתי הנשים הצילו את חייהם של 20 הנוסעים שהיו עליו בעת המקרה". לא היו נפגעים בתקרית מלבד נהג האוטובוס, שפונה לבית החולים המקומי לצורך בדיקות.