צפו: עלילות דניס רודמן בקוריאה הצפונית

כדורסלן העבר שעטה על גופו את גופיות "דטרויט פיסטונס" ו"שיקגו בולס" הגיע יחד עם כמה מחבריו לביקור בפיונגיאנג, במסגרת צילומי סדרה חדשה של רשת HBO שתעסוק במשחק מסביב לעולם. בין היתר הוא פגש גם במנהיג קים גו'נג און שקיבל אותו נרגש

מי שצפה בשידורי הטלוויזיה של קוריאה הצפונית, זכה לראות תמונות ראשונות מביקורו של כוכב הכדורסל האמריקני דניס רודמן. שחקן ההגנה של קבוצת ה-NBA, "השיקאגו בולס", משנות ה-80 סייר בבירה פיונג-יאנג יחד עם חבריו מקבוצת הכדורסל ההיתולית - ההארלם גלוברורטס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

רודמן, הכדורסלן המקועקע שזכה בכינוי "התולעת" בימיו כשחקן בליגה האמריקאית, נצפה בתמונות ששודרו בעודו מסייר באתרים הבולטים בבירה הצפון קוריאנית. בין השאר, ביקרו רודמן וחבריו יחד עם מלווים צמודים ב"קשת הניצחון" ובמגדל יוצ'ה, המהווה סמל לחוסנה של האומה הקומוניסטית המסוגרת.

רודמן, ששיחק לצידו של מייקל ג'ורדן בימי הזוהר של ה"שיקאגו בולס", הגיע לפיונג יאנג במסגרת צילומי סדרה מיוחדת בה הוא לוקח חלק. הסדרה, אותה מפיקה חברת הכבלים האמריקנית HBO, עוסקת איך לא, במשחקי כדורסל במקומות שונות ברחבי הגלובוס.

רודמן וקים ג'ונג און (רויטרס)

קים גו'נג און מגשים חלום

מי שלא החמיץ הזדמנות לפגוש בכדורסלן הידוע, הוא לא אחר מאשר מנהיג קוריאה הצפונית - קים ג'ונג און. שליט האומה הקומוניסיטית, ששמו מוזכר לרוב בהקשר לתכניותיו לפיתוח נשק גרעיני המאיים על שלום העולם, נרגש למדי למראהו של רודמן המתנשא לרום של מעל לשני מטרים. קים כך מסתבר, הוא מעריץ מושבע של ליגת הכדורסל האמריקנית, ובעבר כבר הצטלם עם שחקני הלוס אנג'לס לייקרס בעת לימודיו האקדמיים בשווייץ.