רצחו שני נערים בגלל פנטזיה חולנית

לפני כחודש וחצי בוצע רצח מזעזע בעיירה ג'ולייט שבאילינוי של שני צעירים בני 22, אריק גלובר וטרנס רנקינס. הפרטים המזעזעים שמאחוריו נחשפים רק עכשיו – 4 בני נוער חשודים כי פיתו את השניים, ורצחו אותם, כדי לקיים מעל גופותיהם יחסי מין, כדי להגשים פנטזיה מינית לאחת מהן, אליסה מסרו, בת 18

אליסה מסרו ובת'אני מק'קי (מחוז ויל מחלקת השריף)

תחילתה של הפרשה, על פי החקירה בעיירה ג'ולייט באילינוי, בשיחה בין ג'ושוע מיינר, בן 24, לחברתו אליסה מסרו לפני מספר שנים. מיינר סיפר לחוקרי המשטרה כי חברתו תיארה באוזניו פנטזיה מינית בה היא מקיימת יחסי מין עם אדם מת. בעקבות השיחה הזו, כך הסביר, הוא החליט לנסות להגשים את "חלומה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אל בני הזוג הצטרפו עוד שני צעירים - אדם לנדרמן, בן 19, בנו של סמל במשטרה המקומית, וכן צעירה בת 18, בת'אני מק'קי, שפיתתה ככל הנראה את הקורבנות לבית בו נרצחו. אריק גלובר וטרנס רנקינס, שניהם בני 22, פותו על ידי מק'קי, שהובילה אותם לביתה של מסרו תוך שהיא מציעה להם לקיים יחסי מין ולשחק במשחקי מחשב. יוזם הרעיון ומנהיג החבורה היה ככל הנראה ג'ושוע מיינר, המבוגר שבחשודים.

על פי החקירה, שעדיין לא הסתיימה, נראה כי שני הצעירים נחנקו למוות ואז נקשרו ידיהם ורגליהם בפיסות בד מלוכלכות וכבל חשמל. מיינר ערם את הגופות יחדיו, פרס מעליהם סדין, ואז קיים עליהם יחסי מין עם אליסה מסרו. במשטרה חושדים כי גם לנדרמן הצטרף אליהם בשלב מאוחר יותר.

על פי הדיווח בדיילי מייל, לאחר שסייע ברציחתם של שני הצעירים, לנדרמן גם קפץ על גבם ורקד מעל הגופות. "זה אחד המעשים הכי ברוטליים, מזוויעים ומעוררי חלחלה שראיתי ב-27 שנותיי באכיפת החוק", העיד מפקד המשטרה המקומית מייק טרפטון. "ולא מדובר רק בזירת הפשע, אלא בהתעלמות המוחלטת מהכבוד הבסיסי לבני אדם".