צפו: תינוקת משתעשעת באקדח 40 מ"מ

צעיר מאינדיאנה שנעצר כשניסה למכור נשק לשוטר סמוי, הצליח להסתבך הרבה יותר לאחר שהחוקרים שמו את ידם על מכשיר הטלפון הסלולרי שלו. באחד הסרטונים שהיו על המכשיר מצאו השוטרים תיעוד שבו נראית תינוקת בת שנה כשהיא משחקת באותו האקדח בעידודו המלא של החשוד. הצעיר ואמה של הילדה הואשמו שניהם בעבירות של הזנחה קשה

כתב אישום חמור בגין עבירות של הזנחה פושעת הוגש באחרונה נגד בני זוג מאוונסוויל שבאינדיאנה, לאחר שתיעדו את בתה התינוקת של האישה כשהיא משחקת באקדחו האישי של בן זוגה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון שצילם הגבר בעזרת מכשיר הטלפון הסלולרי שלו, נראית בתה של זוגתו בת השנה יושבת על מיטתה כשבידה לא פחות מאקדח 40 מ"מ. לאורך הסרטון נשמע בן הזוג של האישה כשהוא מעודד את התינוקת ללחוץ על ההדק, עד שזו תוחבת את קנה האקדח לפיה.

הסרטון המחריד נמצא במכשירו הסלולרי של החשוד, במסגרת חקירה שניהלה נגדו המשטרה בפרשה אחרת לאחר שניסה למכור את אותו האקדח בדיוק לשוטר סמוי.

שני בני הזוג הואשמו בעבירות של הזנחת קטין וברשלנות פושעת בהתנהלות עם נשק קטלני, כשאפשרו לתינוקת גישה לכלי נשק חם. עם זאת לא ברור לפי שעה אם הנשק היה טעון בזמן שהיה בידיה של הילדה.