הצעירה שהוחזקה בשבי מספרת לראשונה: נאנסתי

נטשה קמפוש, האוסטרית שנחטפה כאשר הייתה בת עשר והוחזקה במרתף במשך שמונה שנים מודה לראשונה שנאנסה על ידי וולפגאנג פריקלופיל, הגבר שחטף אותה והתאבד אחרי שברחה. לאחרונה יצא סרט המגולל את סיפור חייה

נטשה קמפוש, הצעירה שהוחזקה כאסירה על ידי וולפגאנג פרינקלופיל במרתף באוסטריה במשך שמונה שנים וחצי, מספרת על החוויות הקשות שעברה במהלך שנותיה בשבי, ובפעם הראשונה מתוודה על האונס שבוצע בה.

קמפוש, שכבר התראיינה בעבר ואפילו כתבה ספר, דיברה על האונס אחרי שנמנעה לגעת בנושא מאז השתחררה לפני כשש שנים. "הייתי ילדה כשזה קרה וכילד אתה עדיין מאמין בצדק" היא אמרה במהלך הראיון, "ככל שלמדתי יותר על פרינקלופיל, הבנתי את הכוונות שלו".

קמפוש הסבירה מדוע אישרה להכניס את חלקי האונס לתסריט הסרט ואמרה כי "לעולם לא אדע כיצד מרגישים בני נוער חופשיים, מה שעוזר לי זה לדבר עם אחרים שעברו חוויה דומה". המראיין, גונטר יאך, שאל את קמפוש האם היא מודה כי אכן נאנסה בתקופה בה שהתה בשבי, ובתגובה ענתה קמפוש - "כן, בדיוק".

קמפוש סיפה במהלך ראיון שהעניקה השבוע לרשת הטלוויזיה הגרמנית, לכבוד יום הולדתה ה25 ויציאת סרט חדש אודות חטיפתה - סרט בשם "3,096 ימים", המבוסס על זכרונותיה שלה מאותם 3,096 ימים בשביו של פריקלופיל - שסגר אותה במרתף ביתו סמוך לווינה לאחר שחטף אותה כשהייתה בת 10. זה קרה בשעה שעשתה את דרכה לבית הספר בשנת 1998.

קמפוש עדיין חיה בביתו של "הפושע"

כרזת הסרט "3,096 ימים" (יח"צ)
קמפוש הצליחה להימלט באוגוסט 2006 מהשבי. מיד אחרי שברחה, פרקילופיל התאבד כנשכב על פסי הרכבת סמוך לביתו. הכנסותיו של הסרט אודות חייה, מראיונות וממכירת ספר הזכרונות שלה נאמדות בכ-5 מיליון ליש"ט. בכולם, אמרה קמפוש לא אחת שהייתה רוצה שיישאר בחיים, כדי שיספר את הגרסה שלו לאירועים. כיום היא ממשיכה להתגורר בבית בו הוחזקה בניגוד לרצונה במשך שנים ארוכות.