חשד: פיסטוריוס הכה חברתו במחבט

התקשורת הדרום אפריקנית חושפת פרטים חדשים מחקירת הכוכב האולימפי החשוד ברצח חברתו הדוגמנית. על פי מקור מקורב לחקירה, המשטרה בודקת האם פיסטוריוס תקף את בת זוגו במחבט קריקט, או שהיא ניסתה להתגונן בעזרת המחבט מהתקף הזעם שלו

אוסקר וריבה בימים טובים יותר (רויטרס)

התקשורת הדרום אפריקנית ממשיכה לעסוק בהרחבה בפרשת הרצח של הדוגמנית ריבה סטינקאמפ, על פי החשד בידי בן זוגה הכוכב האולימפי אוסקר פיסטוריוס. על פי הדיווחים, המשטרה המקומית בודקת חשד שלפיו פיסטוריוס השתמש במחבט קריקט כדי להכות את בת זוגו - לפני שירה בה למוות ביום האהבה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

העיתון "סיטי פרס" הדרום אפריקני מדווח שבלשי המשטרה בודקים כעת האם נעשה שימוש במחבט כדי לשבור את דלת השירותים, שם ריבה התחבאה על פי החשד מפיסטוריוס הזועם, או שאולי היא השתמשה במחבט בניסיון להדוף את המתקפה.

בעיתון דווח כי קליע אחד נמצא בחדר השינה של האצן האולימיפי קטוע הרגליים והמשטרה בודקת אם הוא "רדף אחרי חברתו" לכיוון חדר האמבטיה, לשם נמלטה. התקשורת הדרום אפריקנית מצטטת גורם המקורב לחקירה, שטוען כי למשטרה יש עדויות מוצקות נגדו.

הבוקר שברו בני משפחתו של כוכב הספורט שתיקה והתראיינו ל"גרדיאן" הבריטי. הם הביעו ביטחון בחפותו ואמרו כי אין ראיות שמצביעות על רצח מתוכנן מראש.