משפחת פיסטוריוס: "אין בסיס להאשים את אוסקר ברצח"

במשפחתו של הכוכב האולימפי קטוע הרגליים, שיואשם ברצח חברתו הדוגמנית בדרום אפריקה, מתייצבים לצידו ומביעים ביטחון בחפותו. דודו: "אין לנו שום ספק שאין בסיס להאשמות ושהעדויות והממצאים שנאספו בזירה שוללות את העובדה שהיה כאן רצח". אמש שודרה סדרת הריאליטי בכיכובה של הדוגמנית שנורתה למוות

במשפחתו של האצן האולימפי קטוע הרגליים אוסקר פיסטוריוס, עדיין לא מעכלים את הכוונה להאשימו ברצח חברתו הדוגמנית ריבה סטינקאמפ בביתם בעיר פרטוריה שבדרום אפריקה ובטוחים בחפותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

דודו של אוסקר, ארנולד פיסטוריוס, אמר ל"גרדיאן" הבריטי כי "הראיות שמצאו בזירה מראות שהוא לא התכוון להרוג את סטינקאמפ". הדוד הסביר לעיתון הבריטי כי "אחרי שהתייעצנו עם המשפטנים שמייצגים אותנו, אנו מאוכזבים מאוד מההאשמות שטוענות שבוצע כאן רצח. אין לנו שום ספק שאין בסיס להאשמות ושהעדויות והממצאים שנאספו בזירה שוללות את העובדה של רצח שתוכנן מראש או כל רצח אחר".

פיסטוריוס עצמו טוען, על פי התקשורת הדרום אפריקנית, שהירי היה "טעות נוראית" שנבעה מכך שחשב שבת זוגו היא פורץ שחדרה לבית. על פי אחת הידיעות, הוא ירה בריבה דרך דלת חדר האמבטיה ארבע יריות, מבלי לראות אותה.

"המשפחה הרוסה"

הכוכב האולימפי מובל למעצר (AP)

"כמו שאתה יכול לדמיין, המשפחה הרוסה", אמר הדוד בכאב. "אנחנו בהלם טוטאלי, קודם כל על מותה של ריבה שכולנו למדנו להכיר היטב. כולנו ראינו עד כמה היא התקרבה לאוסקר. אוסקר היה שמח בחייו הפרטיים כמו שלא היה הרבה מאוד זמן".

במקביל לדרמה שמתנהלת בבית המשפט, שידרה אמש רשת הטלוויזיה הלאומית של דרום אפריקה את סדרת הריאליטי בכיכובה של ריבה סטינקאמפ, שנקראת "אי המטמון של טרופיקה" והוקלטה בג'מייקה.