קליפורניה: חילופי אש עם השוטר-הרוצח

כלי תקשורת במדינה מדווחים כי לאחר מצוד בן שישה ימים, הצליחה, ככל הנראה, המשטרה לשים את ידיה על השוטר-רוצח, כריסטופר ג'ורדן דורנר. סוכנות הידיעות רויטרס דיווחה כי הערב מתנהלים חילופי אש בין החשוד לבין כוחות הביטחון. עד כה דווח על שוטר שנהרג שנפצעו בתקרית

שוטרי משטרת לוס אנג'לס מנהלים חילופי אש עם השוטר-רוצח, כריסטופר ג'ורדן דורנר, בבקתה באזור אגם "ביג בר" בקליפורניה. על פי הדיווח בסוכנות הידיעות רויטרס, שני שוטרים נפצעו מאש שנפתחה לעברם מכיוונו של החשוד, אחד מהם מת מאוחר יותר מפצעיו. נמסר, כי דורנר פרץ לביתם של שניים, שהצליחו בדרך מסוימת להזעיק את כוחות הביטחון. השוטרים ניהלו חילופי אש כבדים עם דורנר, והבקתה ששהה בה החלה לעלות באש. עדיין לא ברור מה עלה בגורלו של דורנר, אך ישנם דיווחים לפיהם לפני פריצת המשטרה לבקתה, נשמע קול ירייה בודדת, וישנה האפשרות שדורנר התאבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי דיווחים סותרים, דורנר הצליח להשליך לעבר השוטרים רימוני עשן - ולהימלט מהמקום. יצויין, כי ביום חמישי האחרון אותר רכבו של דורנר באזור ההררי לאחר שהוצת. אתמול פורסם כי במשטרת לוס אנג'לס לא לוקחים סוכנים, והצמידו אבטחה ל-50 מאנשי המשטרה המקומית ובני משפחותיהם, לאחר שדורנר איים לפגוע בחבריו לשעבר לעבודה בשל פיטוריו מהשירות. דורנר ממשיך להימלט מכוחות המשטרה, ומצליח לזרוע בהלה גדולה באזור.

לפני שלושה ימים חשפו הרשויות בלוס אנג'לס לראשונה את שמו של השוטר שאותו הרג, על פי החשד, דורנר ביום חמישי האחרון: ריצ'רד קריין, בן 34. מפקד משטרת ריברסייד, סרג'יו דיאז, הסביר כי שמו לא פורסם לפני כן מחשש שדורנר ינסה לפגוע גם בבני משפחתו. החיפושים מתרכזים לפי שעה בפסגות המושלגות של הרי הדוב הגדול באזור.