צפו: מסוק מתרסק - מול המצלמות

אנשי ההפקה של הגרסה הדרום קוריאנית לתוכנית הפעלולים "טופ גיר" מכנים את האירוע הזה נס של ממש. ההפקה ערכה תחרות בין מכונית שברולט מהירה למסוק קרב מסוג קוברה. המכונית ניצחה, אבל תוך זמן קצר צפו אנשי הסדרה במסוק צונח, מתרסק לקרקע ועולה בלהבות. באורח פלא, הצליח הטייס להיחלץ ללא פגע

מסוק. אילוסטרציה (דובר צה"ל)

"טופ גיר" היא תכנית בריטית וותיקה ופופולרית, שקיבלה חלק מהקרדיט שלה על הסיכונים ולעיתים האסונות שהיא מספקת במהלך הצגת פעלולים של כלי רכב וכלי טיס מסוגים שונים. בזכות ההצלחה של הגרסה הבריטית, שמשודרת בכל העולם, נולדו לטופ גיר גם גרסה אמריקנית ועכשיו דרום קוריאנית - בה הסתיים לאחרונה פרק בהתרסקות של מסוק. למרבה המזל, לטייס שלום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בגרסה הקוריאנית ההפקה הציבה רכב ספורט מסוג שברולט ZR1, שמגיע ל-200 קמ"ש לפני שמספיקים להגיד פיונג יאנג לתחרות נגד מסוק קרב מסוג קוברה.

נהג הרכב קים ג'ינג פיו הצליח לנצח, אבל שמחת הניצחון לא נמשכה זמן רב. המצלמות קלטו בתוך זמן קצר את המתחרה נגדו, טייס המסוק, מתרסק בלהבות סמוך לנקודת המפגש.

התאונה הקשה עוררה בהלה רבה בקרב צוות ההפקה, אך למרבה המזל, על פי הפרסומים בקוריאה הדרומית ולמרות התמונות המדהימות, הטייס הצליח לשרוד את התאונה הזו, וגם איש על הקרקע לא נפגע.