דיווח: האקר פרץ למחשבי משפחת בוש ופירסם תמונות מביכות

סוכנות הידיעות AP דיווחה כי תמונות פרטיות של המשפחה הנשיאותית לשעבר הופצו ברשת ומידע רגיש אודות אשפוזו האחרון של הנשיא לשעבר ג'ורג' בוש האב יחד עם ציור עירום,לכאורה, שלו

האקר פרץ למספר חשבונות דואר אלקטרוני של בני משפחת בוש, וחשף באינטרנט תמונות מביכות ומסמכים רגישים של בני המשפחה, כולל של שני הנשיאים האמריקנים לשעבר, ג'ורג' בוש האב ובנו - ג'ורג' וו' בוש. התמונות הגנובות, לכאורה, מראות את בני משפחת בוש בביתם הפרטי ופורסמו לצד ציורים המציגים את המשפחה הנשיאותית ברגעים אינטימיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השירות החשאי בארצות הברית החל בחקירת הפרשה, אך לא אישר אף מידע נוסף פרט לעצם קיום החקירה. כך דיווחה סוכנות הידיעות רויטרס.ההאקר, שמכנה את עצמו "גוסיפר" טען בתכתובת דואר אלקטרוני עם האתר "סמוקינג גאן", שפרסם את פרטי המקרה, כי הצליח "לגנוב חומרים רבים, בהם מידע מעניין על אשפוזו של הנשיא לשעבר ג'ורג' בוש האב"

בין החומרים שנגנבו, נכלל מסמך מסווג עם כתובתם של בני המשפחה, בהם שני הנשיאים. לפחות שישה חשבונות שונים נפרצו, בהם של דורותי בוש, בתו של הנשיא האב ואחותו של ג'ורג' בוש הבן. חשבונות נוספים שנפרצו שייכים לשדר ספורט ברשת CBS, הידוע בקשריו הוותיקים עם המשפחה וכן של תושבת קונטיקט בת 79 המיודדת עם הנשיא האמריקני לשעבר.