דרום אפריקה: נערה נרצחה לאחר אונס קבוצתי

בת 17 נאנסה על ידי חבורת גברים, שהשחיתו את גופה בסכין ונטשו אותה באתר בנייה. מאבטחים מצאו אותה במצב קשה והזמינו את המשטרה. הרופאים לא הצליחו להציל את חיי הנערה, שמתה מפצעיה

הנערה הושלכה באתר בנייה (shutterstock)

פחות מחודשיים אחרי פרשת האונס הקבוצתי באוטובוס שהסעירה את הודו והסתיימה במותה של הקורבן - סטודנטית בשנות ה-20 לחייה - מתפרסם מקרה מזעזע של אונס נערה בדרום אפריקה בידי חבורת צעירים, שגם הפעם נגמר במוות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אנן בוסיין, נערה בת 17, נאנסה על ידי מספר לא ידוע של גברים, שתקפו אותה בברוטאליות ונטשו אותה לאחר מכן באתר בנייה בעיר ברדסורפ הממוקמת כ-130 ק"מ מזרחית לקייפטאון.

המשטרה המקומית מדווחת כי האנסים שתקפו את בוסיין חתכו את בטנה והשחיתו את גופה. מאבטחים שעבדו באתר הבנייה ומצאו את הנערה מוטלת מאחורי מבנה, הזעיקו את כוחות הביטחון למקום. כלי תקשורת בדרום אפריקה מדווחים כי בוסיין הייתה עדיין בחיים כשפונתה לבית החולים.

הרופאים נזקקו לסיוע נפשי בתום הטיפול

הרופא שניסה לטפל בנערה סיפר לכלי התקשורת בפירוט רב את פצעיה המחרידים של בוסיין, בטענה כי "לציבור מגיע לדעת עד כמה אכזריים היו התוקפים".
לדבריו, הצוות הרפואי שניסה להציל את חיי הנערה נזקק לסיוע נפשי בתום הטיפול, בשל האופי של הפציעות. "אסור שאנשים כאלה יחמקו מעונש", סיכם הרופא.

המחאה על האונס בדלהי. ארכיון (AP)

המשטרה בדרום אפריקה דיווחה כי הנערה עוד הצליחה למסור פרטים מזהים אודות תוקפיה, לפני שמתה מפצעיה. השוטרים פתחו בחקירה וכבר בערב המקרה נעצרו שלושה בני אדם, בהם אישה אחת, בחשד למעורבות במקרה. מאז הם שוחררו לאחר שנלקחו מהם דגימות DNA.