ארה"ב: נקנסה, קיללה את השופט - ונשלחה לכלא

צעירה שנעצרה בגין אחזקת תרופות ללא מרשם, הובאה בפני שופט, שקנס אותה ב-5,000 דולר. היא הגיבה בזלול ופנתה לצאת, ואז השופט קרא לה לחזור והורה על הכפלת הקנס. בשלב זה איבדה הצעירה את העשתונות, קיללה ועשתה תנועה מגונה, שזיכתה אותה ב-30 ימי מאסר - בגין ביזוי בית המשפט

רוב בתי המשפט באמריקה מצוידים במצלמות, וכך עלו לכותרות אמש בפלורידה שופט אחד וחשודה אחת, בגלל מה שאפשר לכנות חילופי דברים שלא רואים כל יום. האשמה לא חמורה במיוחד הפכה לסיפור גדול. מילה אחת עלתה לפנלופה סוטו הרבה מאוד כסף, אבל גם הביאה לה לא מעט תהילה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השופט חורחה רודריגז הסתפק בתחילה בעונש סמלי, קנס של 5000 דולרים, לצעירה שנעצרה על אחזקה לא חוקית של תרופות מרשם. פנלופה לא התרגשה מהמעמד המיוחד, ואז נעשתה הטעות שגרמה לפנלופה לשלם הרבה יותר. לאחר הקראת פסק הדין, אמר השופט לצעירה "להתראות". זו השיבה לו "אדיוס" בזלזול והתקדמה לעבר היציאה.

הצעירה, פנלופה סוטו (חדשות 2)
כשהחלה הצעירה לצאת מהאולם, קרא לה השופט לחזור, הכפיל את הקנס לעשרת אלפים דולרים והשיב לה "אדיוס". סוטו ההמומה לא שלטה בעצמה, עשתה לשופט "אצבע משולשת" וקראה לעברו "לך תז...".

בתגובה גזר עליה השופט חודש מאסר בגין ביזיון בית המשפט. נשאר לה רק לתהות, עד הדיון הבא בעניינה שיהיה בעוד 30 יום, מי יהיה השופט באולם בפעם הבאה.