ארצות הברית: תלמיד ירה בבית ספר, נער נפגע

דרמה באטלנטה: בן 14 נפצע בראשו מירי בו פתח אחד מחבריו לספסל הלימודים בתיכון. היורה נעצר, ולמקומות נשלחו כוחות משטרה מתוגברים שמנסים, בין היתר, להרגיע את ההורים המודאגים הרבים

שוב אירוע ירי בבית ספר בארה"ב: תלמיד תיכון פתח באש הלילה (שעון ישראל) בבית ספר בעיר אטלנטה שמדינת ג'ורג'יה. נער בן 14 נפגע בראשו מהירי ופונה בהכרה, כשהוא נושם בכוחות עצמו לבית חולים. מורה נוסף נחבל קלות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

למקום הוזעקו כוחות גדולים של משטרה וצוותי רפואה. מסוקים תיעדו את המתחם מהאוויר והשוטרים, שהצליחו לעצור את החשוד בירי, ניסו להרגיע את ההורים המודאגים הרבים שהגיעו לפתח הקמפוס.

שוטרים מובילים את החשוד בירי לניידת (חדשות 2)

במרכז המידע של בתי הספר בציבוריים באטלנטה מסרו כי הנער שנפצע נפגע באזור העורף התחתון. הוא פונה לבית החולים "גריידי ממוריאל" בעיר. עד כה, לא ברורות נסיבות האירוע כמו גם סוג הנשק שבו עשה היורה שימוש.

האירוע היום התרחש כחודש וחצי לאחר הטבח המזעזע שביצע הצעיר אדם לנזה בבית הספר "סנדי הוק" בעיירה ניוטאון שבקונטיקט. 26 בני אדם, מתוכם 20 ילדי בית הספר היסודי נרצחו במסע הירי המטורף של הרוצח.

צוות רפואי בזירה (חדשות 2)

בעקבות האירוע אז החל גל מחאה בארה"ב נגד חוקי הנשק המקלים הנהוגים במדינה, והנשיא ברק אובמה הבטיח לבצע שינויים בחקיקה כדי למנוע מקרים דומים. בקונגרס האמריקני ניטש בימים אלה מאבק בין תומכי הרפורמה למתנגדים.