מלאכת זיהוי הגופות במועדון הלילה בברזיל החלה

בעיר סנטה מריה שבדרום ברזיל שם נשרף מועדון הלילה, התקבצו המשפחות באולם ספורט בו נמצאים גופות הנספים על מנת לזהות את קרוביהם. מספר הנספים באירוע עומד כעת על 232

מאות קרובים וחברים של הנפגעים בשריפה הקטלנית במועדון הלילה בברזיל הגיעו לעיר סנטה מריה בדרום המדינה על מנת לעזור במלאכת זיהוי הגופות. לא רחוק ממועדון הלילה שנשרף כליל, מתקבצים המשפחות יחד באולם ספורט כדי לעזור במלאכת זיהוי הנספים, שמספרם מוערך כעת ב-232.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתגובה לשריפה במועדון הלילה, הגיבה השרה לזכויות אדם בברזיל מריה דו-רוסריו ואמרה "אני מאמינה שכל סיוע שהמשפחות יצטרכו הם יקבלו. אנו ערוכים לעזור לכל צרכי משפחות הנפגעים, ואנו נעשה כל שביכולתינו בזמן זה על מנת להקל על המשפחות שאיבדו את הכול". עוד הוסיפה דו-רוסריו כי "זהו גם המסר שרצתה להעביר הנשיאה רוסף כאשר הגיעה לסנטה מריה".

בעוד מימדי האסון מתבהרים, המשטרה המקומית חושפת כי עובדי הכניסה במועדון חסמו את דרכם של הבורחים מן השריפה, מכיוון שחשבו בטעות שהמבלים מנסים לברוח מתשלום. רק כאשר ראו את הלהבות אפשרו למבלים לצאת, ופתחו את הדלתות הנעולות. רוב הנספים בטרגדיה זו הם בני נוער שמתו משאיפת עשן, וחלקם הקטן נרמסו למוות על ידי הבורחים מן המועדון.