פעוטה עפה מהמכונית הנוסעת אל הכביש ושרדה

תמונות מבהילות מרוסיה: פעוטה שנסעה עם הוריה במכונית באזור מוסקבה ולא הייתה חגורה, עפה בזמן תאונה מהחלון האחורי וכמעט נדרסת מתחת לגלגלי משאית חולפת. צפו בדרמה על הכביש שהסתיימה בנס גדול

המצלמות הממוקמות על השמשה הקדמית של כלי רכב סיפקו לאחרונה כמה סרטים שתיעדו בזמן אמת רגעים מדהימים, והיום מתפרסם סרטון שצולם ברוסיה ומתעד את האימה שעברה על הורים שנסעו על הכביש המהיר והקפוא סמוך למוסקבה וראו את בתם הפעוטה נזרקת מהרכב במהלך תאונה. בנס, היא נפגעה רק באורח קל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון ניתן לראות איך אביה של הפעוטה, שנהג במכונית המשפחתית, ניסה לצאת לעקיפה מסוכנת, חצה קו הפרדה במהירות והחליק על הכביש. הוא איבד שליטה על הרכב והתנגש בעוצמה בחלק האחורי של משאית שחלפה במסלול הנגדי.

מעוצמת הפגיעה, הפעוטה נזרקה מהרכב דרך החלון האחורי ונחתה על הכביש במסלול הנגדי. בסרטון רואים משאית שחולפת במרחק של סנטימטרים מהפעוטה שזוחלת על כביש האספלט הקפוא עד שאביה יוצא מהרכב ואוסף אותה לזרועותיו.

על פי הדיווח ברשת הטלוויזיה הרוסית, הפעוטה פונתה מיד אחרי האירוע לבית החולים עם פגיעות קלות בלבד. במשטרה הרוסית חוקרים את נסיבות התאונה ומזכירים שאם הילדה הייתה חגורה, זה לא היה קורה.