ההטעיה של ביונסה: המנון ארה"ב בהשבעת אובמה - הוקלט מראש?

לאחר שגנבה את ההצגה, נראה שהזמרת ביונסה הצליחה להטעות את הקהל: חבר תזמורת בחיל הנחתים האמריקני שליווה אותה בטקס השבעת נשיא ארה"ב אובמה, חשף כי ההמנון ששרה הוקלט יום קודם, ושהזמרת רק הזיזה את שפתיה. האמרגן שלה לא הכחיש

אמריקה סוערת: חבר תזמורת של חיל הנתחים האמריקני חשף כי הזמרת המפורסמת הקליטה את ההמנון ששרה בטקס השבעת נשיא ארצות הברית אובמה יום קודם - ורק הזיזה את שפתיה באירוע. אמרגנה של הזמרת, שגנבה את ההצגה באירוע וזכתה לתשואות רבות, לא אישר ולא הכחיש את הידיעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חבר התזמורת ציין כי ביונסה הקליטה את השיר יום קודם לכן באולפן של תזמורת חיל הנחתים. למרות זאת, מיד לאחר פרסום הדברים, הוציאה הנהלת התזמורת הכחשה גורפת. כמה מהזמרים הגדולים, הוותיקים והעדכניים הגיעו לטקס ההשבעה הפומבי השני של הנשיא אובמה ושל סגנו. ג'יימס טיילור שר את אמריקה המופלאה וקלי קלארקסון את ארצי, וביונסה ששרה יחד עם תזמורת המארינס (The Star-Spangled Banner).

ביונסה כבר שרה בעבר לזוג הנשיאותי, במהלך נשף ההשבעה הראשונה ב-2009. טיילור, כוכב קנטרי, פולק ורוק מלפני שלושה עשורים, הופיע במהלך קמפיין הבחירות של הנשיא. כשהטקס הסתיים, כתב BBC מגבעת הקפיטול אמר את מה שרבים הרגישו: "גם כשהנשיא דיבר על אתגרי ההיסטוריה, הוא לא שמע תשואות כמו אלו ששמעה ביונסה".