דודתה של בת הערובה: "האחיינית שלי ובנה התינוק מתחבאים במרתף בתוך המרכול"

בשיחה עם חדשות 2, העידה קלי פרץ, דודתה של שרה שמתחבאת בתוך המרכול בפריז יחד עם בנה התינוק נוח, כי היא מודאגת מאוד: "אני יודעת שהם מתחבאים שם בתוך חדר או מרתף, הבנתי שהם בסדר. זה נורא, כי מה שאנחנו רואים בסרטים הופך למציאות"

"זו קטסטרופה, האחיינית שלי והתינוק שלה מתחבאים בתוך המעדנייה": כך העידה היום (שישי) קלי פרץ, דודתה של שרה, אחת מבנות הערובה בתוך המכולת הכשרה בפריז המוחזקת בידי חמוש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"התחושות הן רשות, אנחנו לא יודעים יותר ממה שמדווח בתקשורת ומהמידע שמגיע דרך המשפחה", סיפרה פרץ. "האחיינית שלי בתוך המעדנייה עם התינוק שלה נוח, בן חצי שנה".

לדבריה, בעלה הבחין שאשתו לא שבה הביתה מהמרכול והבין שמשהו קורה: "הוא התקשר והודיע לכל המשפחה ששרה כנראה בפנים עם נוח הקטן. הם מתחבאים כנראה בחדר או במרתף, הבנתי שהם בסדר בינתיים. יצרתי קשר עם אמא של שרה שמתגוררת בבלגיה, היא לא יודעת משהו חדש".

"מה שרואים בסרטים קורה במציאות"

"יש פה חוסר וודאות וחוסר אונים, מה שאנחנו רואים בסרטים קורה במציאות", העידה פרץ שיצרה קשר עם אמא של שרה, שמתגוררת בבלגיה. "היא לא יודעת משהו חדש, היא גם חוששת", סיפרה.

שוטרים בזירת האירוע, היום (רויטרס)

 
נמרוד, שעזב את המעדנייה דקות לפני האירוע, סיפר לחדשות 2: "שמעתי את ניידות המשטרה מתקרבות למקום אחרי שעזבתי. היו שם בסביבות 25 לקוחות כשהייתי בתוכו ועוד 5-6 עובדים. מדובר ביום שישי בצהריים, המון אנשים קונים שם בזמן הזה".

לדבריו, מדובר בסופרמרקט גדול, וכי חלק מבני הערובה נמלטו למרתף - מעין חניון המשמש לקבלת סחורות: "כלי התקשורת כאן מדווחים שהיו אנשים שהצליחו להתחבא שם ואחרים שנמלטו החוצה. הציבו ניידות משטרה בכל האזור של המרכולים הכשרים, זה אזור שמתגוררים בו הרבה יהודים".