מעלים הילוך בחגיגות: "אסטון מרטין" חוגגת 100 בסטייל

חברת מכוניות הספורט היוקרתיות פתחה בחגיגות יום ההולדת העגול, אבל לפחות כרגע היא עושה את זה רחוק מהבית: אחד מדגמי החברה הונף באמצעות מסוק והונחת על גג מלון בדובאי

חברת מכוניות הספורט הבריטית, "אסטון מרטין", החלה בחגיגות לרגל 100 שנה להקמתה, והיא עשתה זאת בצורה יוצאת דופן ועם הרבה סטייל: הנפת מכונית על ידי מסוק לגובה של אלף רגל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המכונית היוקרתית של החברה הונחתה על גג מלון ה"בורג' אל ערב" בדובאי, הבניין השני בגובהו בעולם. הבחירה של "אסטון מרטין" לחגוג בדובאי לא ברורה לרבים מהבריטים, אולם מנכ"ל החברה ד"ר אולריך בז טען כי "מקום כל-כך הישגי כמו דובאי הוא המקום המושלם לחגוג 100 שנים לאחד המותגים הנחשקים ביותר בעולם".

המקום המושלם לחגוג בו. דובאי, אתמול (רויטרס)

לא מעט גבות הורמו גם על ההנפה הראוותנית של הרכב באוויר. אבל כשאפילו נציג הממשלה הבריטית מתגייס להגנת המותג, אפשר להבין שמדובר בקונצנזוס. "אני לא מצליח לדמיין דרך מתאימה מזו לציין את המסורת הבריטית בת 100 השנים", אמר דומיניק ג'רמי, שגריר בריטניה באיחוד האמירויות הערביות. "על אחת כמה וכמה כשהחגיגה מתקיימת בעיר מלאת תשוקה ליוקרה ולמותגים כמו דובאי", הוסיף.

הבריטים המאוכזבים שנאלצו להסתפק בצפייה מרחוק בחגיגות יכולים להתנחם בעובדה שב-15 ביולי הם יתכבדו בפסטיבל משלהם, שיימשך שבוע שלם בלונדון.