אפליקציה חדשה: ציטוטים של היטלר

חנות היישומים של חברת גוגל הציעה לאחרונה להורדה אפליקציה מחרידה במיוחד: "אמרות היטלר" מציעה למשתמשים ציטוט של הצורר הנאצי מדי יום, עם אפשרות לשיתוף ברשתות החברתיות. בתיאור האפליקציה נכתב: "אלו אמירותיו היפות של היטלר שאנו יכולים להפיק מהן תועלת בחיינו"

היטלר "מככב" באפליקצייה (חדשות 2)

אנטישמיות בטלפון החכם: חנות האפליקציות של גוגל השיקה יישום חינמי חדש בשפה הערבית, המציע למשתמשיה לקבל מדי יום ציטוט המיוחס לצורר הנאצי אדולף היטלר, כך דווח בבלוג של הליגה נגד השמצה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מהדיווח עולה כי ב-30 הימים שבהם מוצעת האפליקציה בחנות "גוגל-פליי" הורידו אותה עד כה יותר מעשרת אלפים משתמשים למכשירים מבוססי מערכת ההפעלה אנדרואיד. האפליקציה, שנקראת "אמרות היטלר", מאפשרות למשתמשיה לקרוא ולשתף ברשתות החברתיות את מה שהם מכנים "אמירותיו היפות של היטלר שאנו יכולים להפיק מהן תועלת בחיינו".

בתיאור האפליקציה נכתב כי "היטלר משלב כריזמה של רופא מיומן עם להטוטן גדול. קראו ביישום זה את כל האמירות של היטלר ושתפו אותן עם חבריכם". בין הציטוטים המזעזעים שכבר הופצו בין המשתמשים: "יהודים הם כמו יתושים המוצצים את דמנו", "גיליתי כי היהודים עומדים מאחורי כי פשע או מעשה בלתי מוסרי נגד החברה", וגם "הייתי יכול לרצוח את כל היהודים בעולם, אך חסתי על חיי כמה מהם כדי שתדעו מדוע חיסלתי את היתר".

בבלוג של הליגה נגד השמצה נכתב כי "היטלר מוסיף להיות מוקד משיכה וניצול לרעה עבור אלו המבקשים לקדם את מסריו כהשראה לקהלים ברחבי העולם".