ניו יורק: עוברים ושבים הרימו בידיהם מונית כדי לחלץ פצוע

תושב העיר תיעד במצלמתו מבצע חילוץ דרמטי במהלכו הרימו עוברים ושבים, בסיוע שוטרים, מונית כדי להוציא מתחת לרכב צעיר שפצע בתאונה. "הם הרימו את הרכב והזיזו אותו כדי לחלץ את הפצוע", תיאר הצלם

התקשורת בניו יורק מתארת את האירוע הזה כאחת משעותיה היפות של העיר. עוברים ושבים ברחובות רובע הברונקס הרימו אמש בידיהם מונית כדי לחלץ צעיר שנפצע בתאונה ונתקע מתחת לרכב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי המשטרה בניו יורק, לואיס ולסקווז בן ה-19 נדרס ונתקע מתחת לגלגליה של המונית, כשקפץ לכביש במהלך אירוע פלילי במסעדה סמוכה. על פי הערכות, הוא ניסה להימלט מהאזור כאשר המשטרה הגיעה למקום.

"הם הרימו את המונית, כשהם משתמשים בידיים ובגב שלהם והזיזו אותו כדי לחלץ את הפצוע" הסביר ריקו אליאס, אחד מתושבי העיר שתיעד את האירוע מחלון דירתו. לפחות 12 גברים הרימו את הרכב מסוג פורד קראון וויקטוריה, ששוקל יותר מ 1,700 ק"ג. "הסמל אמר, בואו נרים אותה והם הרימו אותה, הם מאוד התאמצו" סיפר אליאס ל-CBS .

וולסקווז פונה לבית החולים במצב קריטי. הוא נפגע בראשו ובעוד כמה איברים. נהג המונית שלקה בהלם פונה גם הוא. "הוא בטח לא ציפה לזה, הוא אפילו לא הספיק לראות אותו", אמר אליאס - נהג מונית בעצמו. השוטרים אישרו שנגד הנהג לא יוגש כתב אישום.