יורש העצר הבריטי ייוולד ביולי

"הוד מעלתם, הדוכס והדוכסית מקיימבריג' שמחים להודיע שהם מצפים להולדת תינוקם בחודש יולי", כך הודיע היום דובר מנהלת בית המלוכה הבריטי, שסירב להגיד אם מדובר בתאומים

הדוכס והדוכסית מקיימבריג' (רויטרס)

יורש העצר הבריטי העתידי, התינוק של הנסיך וויליאם ורעייתו קייט יגיח לאוויר העולם בחודש יולי הקרוב - כך פרסם היום משרד בית המלוכה הבריטי. הריונה של הדוכסית בת ה-31 מקייבמריג' הפך להיות אחד הנושאים המרכזיים בשיח הציבורי הבריטי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

דבר ההריון נודע לאזרחי בריטניה כאשר קייט פונתה לבית החולים בחודש שעבר ואושפזה במשך שלושה ימים, לאחר שסבלה מבחילות וסחרחורות מטרידות במיוחד.

"הוד מעלתם, הדוכס והדוכסית מקיימבריג' שמחים להודיע שהם מצפים להולדת תינוקם בחודש יולי", נאמר בהודעה הרשמית מהמשרד שמנהל את סדר היום של משפחת המלוכה הבריטית. עם זאת, הם לא הסכימו להגיד אם מדובר בתאומים או לא. זאת, לאחר שכמה עיתונים בבריטניה העריכו בעבר שמדובר בתאומים בגלל התסמינים מהם סובלת קייט.

"מצבה של הדוכסית ממשיך להשתפר מאז ששהתה בבית החולים בשבוע שעבר" אמרו במשרד בית המלוכה. וויליאם, בנו הבכור של הנסיך צ'ארלס - יורש העצר הנוכחי, התחתן עם קייט מידלטון באפריל 2011, אז הם קיבלו את התואר - הדוכס והדוכסית מקיימבריג'.