שוב: אונס קבוצתי באוטובוס בהודו - 6 נעצרו

שישה הודים נעצרו בחשד שאנסו אישה בת 29 במהלך נסיעה באוטובוס בצפון המדינה. כוחות המשטרה עורכים סריקות אחר חשוד שביעי. קצין המשטרה: "הכו אותה והיא נלקחה למקום לא ידוע". האם המקרה יעורר שוב זעם ברחובות?

הפגנות בעקבות האונס הקודם בהודו (רויטרס)

יממה לאחר שפורסמה עדותה המטלטלת של הנאנסת שנהרגה בניו דלהי שבהודו, הבוקר דווח על מקרה נוסף, מזעזע לא פחות, במדינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שישה גברים נעצרו בחשד שאנסו אישה בת 29 במהלך נסיעה באוטובוס בצפון המדינה. קצין המשטרה המקומית סיפר כי האישה נלקחה בכוח למקום לא ידוע, ושם בוצעו המעשים. טרם ידועים פרטים נוספים אודות החשודים במעשה, ונמשכים החיפושים אחר חשוד שביעי.

האישה הייתה ככל הנראה בדרכה לביקור אצל הורי בעלה במדינת פונג'אב, ונלקחה, על פי החשד, לבית סמוך בעיר אמריטסר ברכב. על פי המשטרה, היא הושארה בצד הכביש לאחר המעשה.

"כל פעם ששבתי להכרה הכו אותי"

בעיתון ה"טלגרף" הבריטי פורסמה בסוף השבוע עדותה של הסטודנטית בת 23 שנאנסה על ידי מספר גברים באוטובוס ומתה לאחרונה, מה שעורר מהומות והפגנות ברחבי המדינה. בתחילת דבריה, היא סיפרה שהכרטיסן באוטובוס סגר את הדלתות, כיבה את האורות והכה את חברהּ: "הם החזיקו אותי וקרעו את הבגדים שלי ואנסו אותי אחד אחרי השני. לאחר מכן, הם הכו אותי במוט ברזל ונשכו אותי בכל חלקי הגוף".

לדבריה, היא נאנסה במשך קרוב לשעה על ידי שישה גברים בזמן הנסיעה, כשגם נהג האוטובוס הוחלף מספר פעמים כדי שהוא גם יוכל לבצע בה את המעשים המחרידים. "כל פעם ששבתי להכרה אחרי זה הם המשיכו להכות אותי, חבר שלי ניסה להציל אותי אבל הם הכו גם אותו", המשיכה. לאחר המעשים הקשים, היא וחברהּ נשדדו והושלכו מרכב: "שכבנו עירומים בצד הדרך ואנשים שהיו במקום הזעיקו את המשטרה".