המועמדת למיס אמריקה תכרות את שדיה

המועמדת מקולומביה הפתיעה רבים כשהודיעה שתכרות את שדיה לאחר התחרות מחשש לסרטן, לאחר שאמה, סבתה ודודתה מתו מהמחלה. "אמנם כריתת השדיים תפגע ביופי הפיזי, שלי אבל אני אחיה", הבהירה אלין רוז

"יפגע ביופי שלי". אלין רוז (AP)

זמן קצר לפני תחרות מיס אמריקה, כשרבים נושאים עיניהם אל יופיה, הודיעה המועמדת לתחרות הנוצצת מטעם מחוז קולומביה של וושינגטון שתכרות את שדיה לאחר התחרות מחשש לסרטן. אלין רוז מקווה למנוע מעצמה את המחלה, לאחר שאמה, סבתה ודודתה חלו בה - ומתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אם יש משהו שאני יכולה לעשות כדי למנוע ממני את המחלה הזאת אני אעשה אותו כבר עכשיו", סיפרה רוז (24), בריאיון לכלי תקשורת אמריקנים. "אמנם כריתת השדיים תפגע ביופי הפיזי שלי, אבל אני אחיה", הבהירה והפתיעה רבים במהלך החזרות לתחרות שהתקיימה בלאס וגאס.

"אמא שלי הייתה נותנת את כל חלק בגוף שהיא תהיה כאן בשבילי, לראות אותי בתחרות", אמרה. רוז סיפרה שאביה הוא שהעלה את הנושא ראשון, בזמן שנת הלימודים הראשונה שלה במכללה, שנים לאחר מות אמה, ושתחילה היא הסתייגה מהרעיון. גם אחיה שמתנדב בארגון שמסייע לחולי סרטן עודד את הצעד הנועז. "בשבילי כל מה שמנצח הוא החיים שלה ושהיא תגיע לשיבה טובה", הבהיר.