עדות הנאנסת מהודו: "כל פעם ששבתי להכרה הכו אותי"

העיתון הבריטי "טלגרף" פרסם את עדותה המצמררת של הסטודנטית שנאנסה ונהרגה בהודו. "שכבנו עירומים בצד הדרך ואנשים שהיו במקום הזעיקו את המשטרה, אנסו אותי בתורות", סיפרה. חברהּ ציין: "פינוי מהיר היה מונע את מותה"

המהומות בהודו לאחר האונס הקטלני (רויטרס)

בעדות מצמררת שנגבתה ממנה לפני מותה בבית החולים, תיארה הסטודנטית שנאנסה בניו דלהי שבהודו את רגעי הפחד באונס האכזרי שעברה באוטובוס. הקטעים, שפורסמו בעיתון ה"טלגרף" הבריטי הם מתוך עדותה שנגבתה על ידי חוקרי המשטרה המקומית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתחילת דבריה, היא סיפרה שהכרטיסן באוטובוס סגר את הדלתות, כיבה את האורות והכה את חברהּ. "הם החזיקו אותי וקרעו את הבגדים שלי ואנסו אותי אחד אחרי השני. לאחר מכן, הם הכו אותי במוט ברזל ונשכו אותי בכל חלקי הגוף", סיפרה.

לדבריה, היא נאנסה במשך קרוב לשעה על ידי שישה גברים בזמן הנסיעה, כשגם נהג האוטובוס הוחלף מספר פעמים כדי שהוא גם יוכל לבצע בה את המעשים המחרידים. "כל פעם ששבתי להכרה אחרי זה הם המשיכו להכות אותי, חבר שלי ניסה להציל אותי אבל הם הכו גם אותו", המשיכה. לאחר המעשים הקשים, היא וחברהּ נשדדו והושלכו מרכב: "שכבנו עירומים בצד הדרך ואנשים שהיו במקום הזעיקו את המשטרה".

"פינוי מהיר היה מונע את מותה"

הגברים, יחד עם נער נוסף, הואשמו באונס ברוטלי ואלים ביותר של הצעירה בת 23, סטודנטית לרפואה. היא מתה מפצעיה כעבור שבועיים בבית חולים בסינגפור. שניים מהנאשמים, וינאי שארמה ופוואן גופטה, ככל הנראה מוכנים להעיד נגד היתר - בניסיון להפחית את עונשם.

בן זוגה של הצעירה, שספג גם הוא מכות באותה נסיעה קטלנית, סיפר לתקשורת ההודית שגם אחרי האלימות והאונס, למשטרה ולכוחות ההצלה לקח 30 דקות יקרות כדי לפנות את הסטודנטית ואותו לבית החולים. על פי התקשורת המקומית ורבים מהמפגינים שמתפרעים בשבועיים האחרונים ברחובות ניו דלהי, פינוי מהיר ויעיל היה יכול, אולי, למנוע את מותה של הצעירה.