דרום קוריאה: קר באימונים, קל בקרב

כ-150 לוחמי קומנדו של הצבא הדרום קוריאני השתתפו בתרגיל צבאי מיוחד לחורף, שנועד לבדוק את עמידותם. "אם זה לא אפשרי, תהפוך את זה לאפשרי. זו הרוח של הצבא שלנו", אמר אחד הבכירים בצבא לחיילים במהלך התרגיל

הכוחות המיוחדים של צבא קוריאה הדרומית ערכו היום (חמישי) תרגיל חורפי בתנאי מזג אוויר לא פשוטים: החיילים האמיצים נדרשו לעמוד בקור ובשלג ללא חולצה על מנת להראות את כוחם ועמידותם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עם הגעת החיילים במסוק לאתר המושלג, נדרשו הלוחמים להפגין את כישורי הטיפוס והשימוש בנשק. בהמשך בוצע גם פיצוץ של אחד המבנים במתחם, הממוקם כ-180 קילומטרים מדרומית לבירה סיאול. בכיר בצבא הקוריאני, קים דונג-גוואן, אמר לחיילים: "אם זה לא אפשרי, תהפוך את זה לאפשרי. זו הרוח המיוחדת של הצבא שלנו".

(AP)

כ-150 לוחמים ביחידה המיוחדת "צ'ומה" הסירו את חולצותיהם וזעקו קריאות מוראל תוך כדי האימון הגופני. "אנחנו נהיה הצבא החזק בעולם כשנצליח לבצע את המשימות שלנו דרך האימונים כמו בקרב אמיתי", הוסיף הבכיר.

הצבא במדינה נערך למגננה מפני השכנה קוריאה הצפונית - למרות הפסקת האש שנשמרת בין המדינות מאז 1953, כוחות צבא רבים נמצאים באזור מחשש לעימות נוסף. לאחרונה ביצע צבא קוריאה הצפונית מספר ניסויים צבאיים באזור, בעיקר בטילים בליסטיים.

(AP)