מרהיב: האסטרונאוט שמצייץ תמונות - מהחלל

כריס האדפילד, טייס קרב קנדי לשעבר והיום אסטרונאוט בתחנת החלל הבינלאומית, לא מפסיק לצייץ בטוויטר תמונות שמציגות זוויות מדהימות של כדור הארץ. "זה טוב מכדי להיות אמיתי", הוא כותב ברשת החברתית. כך זה נראה

החיים הטובים בתחנת החלל (Sky News)

ציוץ מהחלל: אסטרונאוט קנדי שמבקש לשתף את העולם במראה המרהיב שנראה מתחנת החלל הבינלאומית, העלה בחשבון הטוויטר שלו תמונות שצילם מחלון התחנה שסובבת את כדור הארץ. התמונות שהעלה האסטרונאוט כריס האדפילד הפכו מיד ללהיט ואספו לו בלילה אחד 89 אלף עוקבים ברשת החברתית.

כדור הארץ - יצירת אומנות (Sky News)
האדפילד, טייס קרב לשעבר בחיל האוויר הקנדי, הגיע לתחנת החלל הבינלאומית ב-21 בדצמבר. הוא כתב שמהתחנה "כדור הארץ נראה כמו יצירת אומנות". האסטרונאוט סיפר שאיטליה נראית כמו יהלום ואמר שהוא "מרותק" לצבעים של הים.

איטליה מלמעלה (Sky News)
מלבד תמונות, הוא משתף את העולם בחוויותיו, גם אלו היומיומיות. הוא כתב אמש, "בחלל אנחנו נוחרים פחות, אין כאן משקל שישבש את מעבר האוויר בסינוסים והלילות שקטים יותר. המון דברים משתנים כאן". האדפילד הסביר שתחנת החלל מתפקדת כמבחנת ניסוי עצומה שבה הוא וחבריו, שמשלימים סיבוב סביב כדור הארץ בכל 92 דקות ונעים במהירות של 8 ק"מ לשנייה, בודקים את מערכת המים הממוחזרים, מידות החום ועוד.

משחקים של ים ויבשה (Sky News)
הטלוויזיה הקנדית חוגגת עם האדפילד את שהותו בתחנת החלל. לשאלה מדוע הוא "מצייץ" בטוויטר יותר מכל אסטרונאוט בעבר, הוא אמר "מפני שזה טוב מכדי להיות אמיתי, זה פלאי וזה פשע לא לשתף אתכם בתמונות האלה. אני רוצה שכולם יראו את זה כמו שאני רואה את זה, בזמן אמת. זה כאילו שכולכם כאן איתי".