ישראלית בת 61 נהרגה בתאונת דרכים בניו זילנד

הטיול במדינה הקסומה הפך לאסון - אישה בשנות ה-60 לחייה נהרגה אמש בתאונת דרכים בניו זילנד לאחר שהרכב בו נסעה התנגש חזיתית בעץ. נהג הרכב ואדם נוסף שזוהתם לא ידועה פונו לבית החולים המקומי. ממשרד החוץ נמסר כי הודעה נמסרה למשפחתה ושנעשים מאמצים להטיס את גופתה ארצה בהקדם

טרגדיה בניו זילנד, ארכיון (חדשות 2)

טרגדיה בניו זילנד: ישראלית בת 61 נהרגה אמש בתאונת דרכים בעיר טהאנאו במערב המדינה - כך מדווח ה"ניו זילנד הארלד".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי הדיווח, האישה ישבה במושב האחורי של הרכב השכור בו נסעה, שמסיבה לא ברורה התנגש חזיתית בעץ סמוך לאחד הכבישים הראשיים בעייריה. לטענת גורמים במשטרה המקומית, תנאי הנסיעה ומזג האוויר היו אופטימליים ונסיבות התאונה נבדקות.

נהג הרכב ונוסע נוסף שזהותם לא ידועה בשלב זה הועברו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים "אינברקאגיל" באמצעות מסוק ואמבולנס. דרגת פציעתם לא פורסמה לכלי התקשורת במדינה.

בחדר המצב של משרד החוץ אישרו את דבר התאונה וציינו כי הודעה נמסרה למשפחתה של ההרוגה. בשלב זה נעשים מאמצים להביא את גופתה לקבורה בארץ במהירות האפשרית.

ניו זילנד הפכה בשנים האחרונות ליעד פופלרי במיוחד על ידי מטיילים ישראלים. אחרי שכבשו את דרום אמריקה והמזרח, נוהגים אלפי ישראלים לבקר את המדינה בעלת הנופים הקסומים. למרבה הצער, הטיול הזה, כמו רבים לפניו בשנים האחרונות הסתיים באסון.