ארה"ב: שילם לקניבל שיחטוף עבורו

צעיר אמריקני בן 23 נעצר הלילה בחשד כי הציע לשלם ל"שוטר הקניבל" סכום של 5,000 דולר על מנת שזה יחטוף עבורו אישה אותה יוכל לאנוס. השוטר נעצר באוקטובר אשתקד לאחר שאשתו מצאה במחשבו האישי תיקי מעקב אחר 100 נשים אותן תכנן לחטוף, לבשל ולאכול

קשירת קשר לחטיפה (אילוסטרציה)

פרשייה מזעזעת נחשפה בארה"ב: הרשויות הפדראליות במדינה עצרו הלילה צעיר בן 23 בחשד לקשירת קשר לביצוע חטיפה ואונס. על פי החשד הציע הצעיר לשלם 5,000 דולר לשוטר במשטרת ניו יורק המכונה "השוטר הקניבל".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"השוטר הקניבל" - ג'ילברטו ואלה בן 28 - קיבל את הכינוי מהתקשורת במדינה לאחר שהוגש נגדו כתב אישום באוקטובר אשתקד בגין קשירת קשר לחטוף נשים, לענות אותן ואף לבשל ולאכול אותן. ההאשמות החמורות נחשפו לאחר שאשתו גילתה במחשבו קובץ מטריד במיוחד שנקרא "חטיפה ובישול: תוכנית אב". הקובץ הכיל תמונות, פרטים אישיים, כתובות ומידות גוף של יותר ממאה נשים.

למרבה המזל מעולם לא הצליח השוטר להגשים את שאיפותיו המזוויעות, אך החומר שהתגלה במחשבו האישי הספיק על מנת להעמידו לדין. החיבור בין השוטר לבין הצעיר - מייקל ונהייז בן 23 - נחשף בסדרה של התכתבויות בדואר האלקטרוני מהשנה שעברה. באותן התכתבויות ביקש הצעיר מהשוטר לחטוף מספר נשים על מנת שזה יוכל לאנוס אותן.

"תוודא שהיא לא תמות לפני שאני מטפל בה", מפציר הצעיר בשוטר באחת מהתכתובות ביניהם, במהלכן גם ניסה להתמקח איתו על מחיר החטיפה. "אין לך מה לדאוג. היא תישאר בחיים, זו נסיעה קצרה אליך", ענה לו השוטר הקניבל. במהלך החקירה הודה ונהייז בשליחת המכתבים לשוטר.

"תכתובת הדואר האלקטרונית בין השניים נראית כמו תסריט של סרט אימה גרוע", אמר הלילה התובע הראשי בתיק. השופט סירב לבקשתו של הצעיר להשתחרר בערבות וקבע כי החשדות נגדו "מטרידים ביותר". אם יורשעו השניים בתיק שהצליח לזעזע אפילו את ותיקי החוקרים בלשכה הפדראלית, צפויי שניהם לבלות את שארית חייהם בכלא.