בכיר בטליבאן: "הנסיך הארי שיכור אוכל נבלות"

לאחר הדיווחים לפיהם חיסל הנסיך הבריטי מפקד בכיר בטליבאן, תוקף אחד מראשי הארגון: "הנסיך הגיע לאפגניסטן כדי להרוג חפים מפשע כשהוא שיכור, הוא מנסה לצוד את המוג'האדין בעזרת טילי המסוק שלו בלי שום בושה"

הנסיך הארי ומסוק האפאצ'י (רויטרס)

בראיון בלעדי לדיילי טלגרף הבריטי מעליב אחד ממנהיגי הטליבאן באפגניסטן ובפקיסטן, שמבוקש על ידי ארצות הברית, את בית המלוכה הבריטי ואת הנסיך הארי ונשבע להרוג כמה שיותר חיילי קואליציה עד שהכוחות יעזבו את אפגניסטן ב-2014.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הטרוריסט המבוקש, גובלודין הקמטאיאר, שוחח עם כתב הטלגרף ממקום מסתור. "בריטניה גוררת את עצמה למקום לא צודק, חסר טעם ואכזרי כדי לשאת חן בעיני הבית הלבן", הוא האשים. "הבריטים לא השיגו דבר מנוכחותם כאן, הם רק מאבדים דם וכסף. אני לא מבין כיצד הציבור הבריטי מקבל את זה שבניו נשלחים לשטח אויב כדי לרצות את הגנרלים האמריקנים".

בכיר הטליבאן תוקף גם את הנסיך הארי, שלאחרונה פורסם כי חיסל מפקד בארגון בירי ממסוק. "הנסיך הבריטי הגיע לאפגניסטן כדי להרוג אפגנים חפים מפשע כשהוא שיכור", אמר. "הוא מנסה לצוד את המוג'האדין בעזרת טילי המסוק שלו, בלי שום בושה. הוא לא מבין את העובדה שציד האריות והנשרים האפגאנים לא קל כמו שהוא חושב, אוכל נבלות לא יכול לאכול אריות".

"הנסיך חיפש בור להתחבא בו"

הנסיך צד מקומיים במדים ? (רויטרס)
הטרוריסט המשיך בביקורת על הנסיך הבריטי: "במהלך המתקפה של המוג'האדין נגד בסיסיה של ארצות הברית, הנסיך ראה שהוא זה שעומד למות, הוא חיפש חור להתחבא בו. זה נראה שבחלק מהרשויות בבריטניה עדיין חולמים על הימים מהמאות ה-18 וה-19 בהם הנסיכים שלהם הלכו עם מדים כדי לצוד בני אדם. הם מונעים מכוח שטני, אותו הכוח שהניע אותם בעבר".

לפני שבוע התקשורת הבריטית דיווחה שהנסיך הארי, המשרת כטייס מסוק קרב באפגניסטן, שיגר טיל וחיסל את אחד ממנהיגיו הצבאיים של הטליבאן. אחד מאנשי צוות הקרקע של המסוק סיפר על הערכה הרבה לה זוכה הלוחם המלכותי. "H הוא אגדה", אמר ותיאר את השתלשלות האירועים שהחלו בסיור שגרתי בערבות אפגניסטן: "שמענו את קולו של הארי וידענו שזה הוא. אנשיו רדפו אחרי מנהיג טאליבן, איש בכיר בפיקוד של הכוחות המזויינים של הארגון".