צפו: תיעוד רגע ההתרסקות של המטוס הרוסי אמש

רגעי ההתנגשות בקרקע של המטוס הרוסי אתמול סמוך למוסקבה תועדו בסרטון שצולם במהלך נסיעה בכביש המהיר במקום ההתרסקות. 4 בני אדם נהרגו ו-4 נוספים נפצעו בהתרסקות המטוס, שבאותה שעה לא היה מאוכלס בנוסעים

רגעי האימה בזמן התרסקות מטוס הנוסעים הרוסי לתוך כביש מהיר, סמוך לנמל התעופה של מוסקבה, תועדו אתמול במצלמה של אחד הרכבים שנסעו באותה שעה בכביש. ארבעה בני אדם נהרגו ומספר זהה של אנשים נפגע בדרגות שונות בתאונה. למרבה המזל, היה המטוס מאוכלס - בעת התאונה - רק ב-12 אנשי צוות. בתיעוד מזירת האירוע נראה כלי הטיס אחרי שבותר לשלושה חלקים שונים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כלי תקשורת ברוסיה דיווחו כי הטייס ביקש, ככל הנראה, לבצע נחיתת חירום אחרי שסטה ממסלולו - אולם לא הספיק להגיע אל אחד ממסלולי נמל התעופה הסמוך ונחבט בקרקע בסמוך לו.

מדובר במטוס מדגם טופולב 204 של חברת התעופה הרוסית "כנפיים אדומות", ששב בטיסה מצ'כיה. התאונה שהתרחשה היום היא הראשונה שבה מעורב כלי טיס זה, מאז 1995 - אז החל השימוש בו.

נמל התעופה שסמוך לו התרחש האסון - "וונקובו" - הושבת לטיסות ולנחיתות בעקבות התאונה. הפעילות האווירית הועברה ממנו ליתר שני השדות המקבילים לו ומשרתים את הבירה הרוסית.