"האחות שטיפלה בקייט ניסתה להתאבד פעמיים בעבר"

ה"דיילי מייל" הבריטי מדווח שג'קינטה סלדנה, האחות הבריטית שהתאבדה לאחר שנמתחה על ידי השדרים האוסטרלים ומסרה פרטים על מצבה של הנסיכה קייט, ניסתה להתאבד פעמיים במהלך השנה החולפת. בדצמבר היא לקחת מנת יתר של כדורים וכשזה לא צלח ניסתה לקפוץ מגג בניין

ניסתה להתאבד בעבר. סלדנה (רויטרס)

האחות שטיפלה בנסיכה הבריטית קייט מידלטון ושמה קץ לחייה לאחר שנפלה קורבן למתיחה ברדיו, ניסתה להתאבד פעמיים במהלך השנה האחרונה והשתמשה בתרופות נוגדות דיכאון - כך מדווח העיתון "דיילי מייל" הבריטי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האחות, ג'קינטה סלאנדה, התאבדה לפני שלושה שבועות אחרי שבשיחת טלפון עם שני שדני רדיו אוסטרליים, מסרה פרטים אודות מצבה הבריאותי של הדוכסית קייט, שסבלה מבחילות היריון חריפות וטופלה בבית חולים בלונדון.

על פי הדיווח, מתברר כי סלאנדה ניסתה לשים קץ לחייה מספר פעמים קודם לכן, כאשר במהלך ביקור מולדת בהודו בדצמבר בשנה שעברה, היא בלעה מספר רב של כדורים. סלאנדה הובהלה אז לבית החולים וניצלה, אך תשעה ימים לאחר מכן ביצעה ניסיון התאבדות נוסף כשקפצה מגג בניין.

משפחתה ידעה כי נמתחה רק אחרי מותה

סלדנה שרדה את הנפילה מהגובה הרב וטופלה במחלקת טיפול נמרץ במשך מספר ימים. לאחר מכן, עברה טיפולים פסיכיאטרים שבמסגרתם נטלה כדורים נוגדי דיכאון במינון גבוה לאורך תשעה חודשים.

בני משפחתה של סלדנה המתגוררים בהודו, סיפרו בעיתון המתפרסם במדינה, כי האחות הייתה כה מלאת בושה לאחר המתיחה בתחילת החודש, עד כדי שלא סיפרה לבעלה או לילדיה דבר אודות מה שאירע. בני משפחתה של סלדנה הבינו כי אמם היא האחות שנמתחה רק לאחר שכבר שמה קץ לחייה.