מדונה למעריצים בצ'ילה: "כבו את הסיגריות או שאין הופעה"

גם אחרי גיל 50 מדונה ממשיכה להתנהג כמו דיווה ולעשות רעש גדול בכל מדינה, בסוף השבוע מלכת הפופ העולמית כמעט וביטלה הופעה בסנטיאגו מכיוון שהמעריצים שהגיעו לחזרה הגנרלית לא הסכימו להפסיק ולעשן סיגריות ליד הבמה. באמצע החזרה הגנרלית לקחה מדונה את המיקרופון ואיימה: "אם לא תפסיקו לעשן - אין הופעה"

דיווה אמיתית, מדונה בפעולה (רויטרס)

דיווה אמיתית: בזמן בדיקות סאונד לפני הופעה בצ'ילה, מדונה דרשה מן הקהל שהגיע לכבות מיד את הסיגריות או שלא תופיע כלל. בקהל לא ממש אהבו את הבקשה הזו וענו לה בפשטות - ''לא''.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מסע ההופעות האחרון של מדונה מספק לא מעט כותרות שליליות, כמי שמומחית ביצירת פרובוקציות, היא הספיקה לחשוף פטמה בטורקיה, לצאת נגד פוטין במוסקווה על פרשת ה''פוסי ריוט'' ואפילו לכנות את מארי לה פאן נאצית במהלך הופעתה כאן בישראל.

הפרובוקציה הבאה מגיעה מסנטיאגו בירת צ'ילה. קהל של עשרות מעריצים נלהבים הגיע לצפות במלכת הפופ מתכוננת להופעה, כשלפתע במהלך אחד השירים ביקשה מדונה לעצור ואמרה כי: ''יש אנשים שמעשנים עכשיו, לא לעשן!'', המצלמות הסלולריות נשלפו מיד, אך את אלופת הגימיקים זה ממש לא הרתיע, ואז גם הגיע האיום - ''אם תעשנו סיגריות אני לא מופיעה... אם לא אכפת לכם ממני לי לא אכפת מכם".

איום סרק, מדונה במהלך החזרה המדוברת (יוטיוב)

בקהל כאמור לא ממש התרגשו מהקריאות והיו מי שצעקו בחזרה כי הם לא מתכוונים להפסיק לעשן. מדונה הדגישה כי היא רצינית ואפילו שאלה בספרדית אם בקהל מבינים מה שהיא מבקשת. כשהקהל המאוכזב החל להריע כדי להרגיע את הזמרת העצבנית היא ירדה בדרמטיות מהבמה תוך סינון קללות.

הסרטונים שהועלו לאינטרנט מההופעה המצומצמת הזו גררו לא מעט ביקורת כלפי מי שנמצאת תחת אור הזרקורים שנים רבות ועדיין מושכת לא מעט כותרות לא מחמיאות על התנהגות לא הולמת. אך בעולם הבידור כמו בעולם הבידור, ההצגה הייתה חייבת להימשך למנגינת לבה של הדיווה, והיא עלתה להופיע כמתוכנן באותו ערב ללא ביטולים מצד המעריצים.

צפו בתקרית המביכה: