הנשיא אובמה נלכד ברשת של "ספיידרמן"

מנהיג העולם החופשי, נשיא ארה"ב ברק אובמה, מוכיח פעם נוספת כי הוא חסר יומרות וגינונים - נשיא בגובה העיניים. הצלם הראשי של הבית הלבן צילם סדרת תמונות, כפי שהוא נוהג לעשות בכל שנה. אספנו את המיטב מהשנים האחרונות

הנשיא נלכד ברשתו של "ספיידרמן" (הבית הלבן)

נשיא ארה"ב ברק אובמה, שרק אתמול הוכרז בפעם השנייה כאיש השנה של המגזין היוקרתי "טיים" מוכיח פעם נוספת כי הוא מנהיג "בגובה העיניים". בתמונה שהפיץ אתמול הבית הלבן נראה אובמה משחק עם ילד של אחד מאנשי צוותו, שהתחפש לספיידרמן. התמונה הזו מצטרפת לסדרת תמונות שצולמו במהלך השנים האחרונות ומראות איך לצד העבודה הקשה והחזות הקשוחה, הנשיא יודע גם להתרכך ולהשתעשע כשניתנת לו ההזדמנות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתמונה שתיעד הצלם הראשי של הבית הלבן, פיט סוז, נראה אובמה כשהוא "נלכד" ברשתו של לא אחר מספיידרמן, או לפחות גרסא מוקטנת שלו - אותה מגלם אחד מילדי צוות הנשיא. כשהוא לבוש בחליפת גיבור הקומיקס מתיימר הזאטוט לירות קורי עכביש לעבר האיש החזק בעולם. אובמה, שהחליט לשתף פעולה עם משחק הילדים, העמיד פנים שהוא נתפס במלכודת הדמיונית. התמונה כצפוי כבר הפכה לסנסצייה ברשת וזכתה למאות אלפי צפיות ושיתופים.

זו אינה הפעם הראשונה בה מפרסם הבית הלבן תמונות המציגות את אובמה ברגעיו האינטימיים ביותר. הצלם הנשיאותי סוז מרבה לצלם את הנשיא ברגעיו האישיים "מאחרי הקלעים" - גם כאשר הוא אינו חנוט בעניבה.

מלחמת מים נשיאותית (הבית הלבן)

גם במהלך יום הולדתה העשירי של בתו סאשה, הראה אובמה את צדדיו הרכים יותר. הוא צולם על ידי סוז כשהוא מצטרף לשאר הילדים במלחמת מים בקמפ דייויד. אובמה נראה כשהוא נס עם אקדח מים טעון בידו - מוכן לקראת "הקרב".

הנשיא לא חף מרגעים קומיים והחליט להתל במנהל הסיורים של הבית הלבן מרווין ניקולסון שעצר לשקול את עצמו. אובמה, ללא ידיעת עוזרו, הניח את רגלו על המשקל ובכך הוסיף למשקלו.

סופרבול בקולנוע הנשיאותי (הבית הלבן)

סופרסבול 43 בתל מימד: הנשיא והגברת הראשונה מישל מרכיבים משקפי תלת מימד בעת צפייה במשחק השיא בפוטבול האמריקני בבית הקולנוע המשפחתי שבבית הלבן.

כוכב כדורסל, אובמה (הבית הלבן)

הנשיא אובמה, חובב כדורסלן מושבע ושחקן מכללות בעברו נראה מותח עצמות במהלך משחק עם עוזריו. בתמונה חוסם אובמה את הקליעה של עוזרו לשעבר רג'י לאב פורט במשחק שנערך במקניר בוושינגטון.