ברלוסקוני התארס לבת 28: "היא יפיפייה"

ראש ממשלת איטליה לשעבר שנודע במעלליו המיניים, הודיע כי התארס לאהובתו החדשה פרנצ'סקה פאסקאלה בת ה-28, הצעירה ממנו כמעט ב-50 שנה. "סוף סוף אני מרגיש בודד פחות, אני מאורס", הכריז בטלוויזיה. לאחרונה הודיע שהוא מתכוון לשוב למרוץ על הנהגת איטליה

אחרי שהודיע שהוא שוקל להתמודד מחדש על ראשות ממשלת איטליה, סילביו ברלוסקוני הכריז רשמית על אירוסיו לפרנצ'סקה פאסקאלה, בת ה-28, הצעירה ממנו בכמעט 50 שנה. ברלוסקוני, בן ה-76 סיפר על כך לראשונה בשידור חי באחד מערוצי הטלוויזיה שבבעלותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"סוף סוף אני מרגיש בודד פחות - אני מאורס, היא אוהבת אותי מאוד", סיפר והדגיש כי אשתו לעתיד "יפה מבחוץ ואף יפה יותר מבפנים". פרנצ'סקה הייתה בעברה מוכרת בחנות ופעילה במפלגתו של ברלוסקוני "אנשי החירות", עד שפרשה מתפקידה בחודש יולי. לברלוסקוני חמישה ילדים משני נישואים קודמים.

ברלוסקוני הודיע בסוף השבוע שהוא מתכוון לשוב למרוץ על הנהגת איטליה. "גם אם הייתי עושה ספורט, עובד, לומד, מעולם לא נכנסתי למרוץ כדי להשיג דירוג טוב, תמיד נכנסתי למרוצים כדי לנצח. כולם יודעים, אנחנו צריכים מנהיג עם קבלות, אבל לא מצאנו כזה מנהיג, משהו כמו ברלוסקוני של 1994, זה לא שאנחנו לא מחפשים אותו, אנחנו מחפשים אחריו, אבל אין אף אחד", העיד על עצמו.

במקביל, משטרת איטליה מחפשת אחר רקדנית אקזוטית, שהייתה אמורה להעיד במשפטו של ראש ממשלת איטליה לשעבר - ונעלמה. קארימה אל מחרוג', שידועה בשם "רובי" או "רובי - גונבת הלבבות", קיימה על פי החשד, יחסי מין עם ברלוסקוני בתמורה לתשלום כשהייתה קטינה ולא הגיעה לדיון אליו הוזמנה בבית המשפט במילנו.