האחות במכתב ההתאבדות: "השדרים אשמים במותי"

לא פחות משלושה מכתבים הותירה אחריה ג'סינטה סלדנה, ששמה קץ לחייה אחרי שנפלה בפח שטמנו לה מגישי הרדיו האוסטרליים. היא הדגישה כי ביצעה את המעשה בעקבות המתיחה, וסיפרה כי נשברה כשמנהליה נזפו בה

כמעט שבועיים חלפו מאז המתיחה הטלפונית שהסתיימה במות האחות שסיפקה מידע על מצבה של הדוכסית ההיריונית קייט מידלטון, אך הפרשה - שהחלה כבדיחה והסתיימה בטרגדיה - ממשיכה להתפתח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

העיתון "דיילי מייל" דיווח היום כי ג'סינטה סלדנה כתבה באופן מפורש במכתב ההתאבדות שהותירה כי האחריות על כך ששמה קץ לחייה רובצת על כתפי השדרים האוסטרלים ששוחחו עמה בשידור.

סלדנה התאבדה אחרי שהמתיחה שעמדה במרכזה עלתה לכותרות ברחבי העולם כולו. חקירה העלתה כי היא תלתה עצמה במגורי האחיות בבית החולים שבו עבדה והתגלתה בלא רוח חיים על ידי אחת מחברותיה לעבודה.

ת הסיבות שהביאו אותה לשלוח יד בנפשה גוללה באריכות בשלושה מכתבים שרשמה, כשבאחד מהם האשימה את צמד השדרנים האוסטרלי באחריות למותה. במכתב אחר שרשמה הפנתה סלדנה אצבע מאשימה לעבר מנהליה בבית החולים שבו עבדה, שלטענתה נזפו בה ונהגו בה בזלזול בשל כך שלא הבינה כי מדובר במתיחה. עוד התברר כי אחרי השיחה, התקשר אחד השדרים אל סלדנה והודיע לה כי הקלטת המתיחה תשודר.