ארה"ב: 3 פצועים בתקרית ירי נוספת

אמריקה עדיין אבלה ובהלם בעקבות תקרית הירי בקונטיקט וכבר אירוע נוסף מעלה את הדיון על הזכות לשאת נשק לסדר היום. אדם חמוש פרץ לבית החולים באלבמה, פצע שוטר ושני עובדים ונורה למוות על ידי שוטר נוסף שהגיע לזירה. הרקע למקרה לא ברור בשלב זה

(רויטרס)

יממה לאחר הטבח בבית הספר היסודי "סנדי הוק" בקונטיקט - אירוע ירי נוסף במתחם ציבורי בארה"ב: אדם חמוש שזהותו לא ידועה פתח באש בבית חולים במדינת אלבמה, פצע שוטר ושני עובדים לפני שנורה למוות על ידי שוטר נוסף שהיה במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

כוחות משטרה רבים הוזעקו לבית החולים "סנט וינסנט" בעיר ברמינגהאם לאחר שהתקבלו דיווחים על אדם חמוש שנכנס למתחם. שני שוטרים שהגיעו בנפרד למקום מצאו את החשוד כשהוא בקומה החמישית בבניין והוא פתח לעברם באש.

"מיד עם הגעת השוטרים למקום החשוד ירה לעברם", סיפר ג'וני וויליאמס, קצין משטרה מקומי. "כתוצאה מכך נפצע השוטר ושני עובדי בית החולים". הרקע למקרה עדיין לא ברור אך אין כל ספק כי בכך נמנע אסון גדול נוסף מאחר ובמקום היו עשרות חולים בשעת המעשה.

במקביל ובעקבות מעשי הירי מתעורר מחדש הוויכוח באשר לזכות לשאת נשק בארה"ב. הקולות הנשמעים קוראים להקשיח את חוקי רישוי הנשק במדינה ואיתם לראשונה גם הבטחות מהבית הלבן לעשות משהו בנידון ולמנוע מקרים נוספים של הרגע מיותר.