יש מחליף לקוביין: החיפושית מתאחדת עם נירוונה

גם אחרי גיל 70 יש לחיפושית המזדקנת פול מקרטני ריגושים חדשים. הלילה הוא ינגן בניו יורק בקונצרט מיוחד למען נפגעי סופת ההוריקן "סנדי" שהכתה בחופי מזרח ארצות הברית בחודש שעבר. בהופעה ימלא מקרטני את מקומו של סולן הלהקה המנוח קורט קוביין

מקרטני מציג רוח נעורים (the sun)

מעריצי קורט קוביין בטח לא תיארו לעצמם שכך יראה מחליפו: החיפושית לשעבר פול מקרטני ישתתף ההופעה יוצאת הדופן שתאחד את חברי להקת הגראנג' לראשונה אחרי 20 שנה. מקרטני יצטרף כסולן בשירים חדשים שלא שמענו עדיין לצד השירים המוכרים והישנים לראשונה מעל הבימה בניו יורק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי הפרסומים בתקשורת האמריקנית והבריטית, המהלך הזה נכנס לפעולה כבר לפני מספר חודשים. מקרטני נפגש ובד בחשאי עם סולן ה"פו פייטרס" דייב גרוהל והבסיסט קיסט נובוסליץ' - שני ממקימי נירוונה, יחד עם קוביין ששם קץ לחייו ב-1994. החיפושית לשעבר צוטט כאומר שהוא הסכים להגיע לנגן עם השניים שביקשו ממנו: "בוא נאלתר עם כמה חברים", לפתע האיש ששר את "לט איט בי", "יסטרדיי" וכו' מצא את עצמו 'מתמרמר' בקצב עם צעירים בשנות הארבעים והחמישים לחייהם.

"אני לא באמת יודע הרבה עליהם. הם אומרים שזה ממש טוב לחזור ולהופיע ביחד, אמרתי מה?, אתם לא ניגנתם יחד כל הזמן הזה?" החמיא החיפושית ואמר: "הם לחשו לי, זו נירוונה - אתה קורט. לא האמנתי". מבקרי המוזיקה קושרים את ההופעה של מקרטני להופעות נוספות שאולי גרמו לסולן הביטלס להצטרף. גם "ברוס" והאבנים המתגלגלות ישתתפו בקונצרט למען נפגעי ההוריקן "סנדי" בניו יורק.