ארה"ב: גופת תינוקת נמצאה בפח זבל

סוף עצוב להיעלמות תינוקת בקליפורניה: אלייזה דלה-קרוז, פעוטה בת שלושה שבועות, נעלמה מדירה בלונג ביץ' שבה נורו הוריה למוות. כעת, גופתה נמצאה בפח בסאן דייגו. התקשורת האמריקנית סוערת ושואלת: האם זהו אירוע פלילי שהסתבך או פשע מחריד בתוך המשפחה?

התינוקת שנרצחה, אלייזה דלה-קרוז (CNN)

טרגדיה בקליפורניה: כלי תקשורת רבים במערב ארצות הברית סיקרו בהרחבה את היעלמותה של תינוקת בת שלושה שבועות מביתה, לאחר שאמה, אביה ודודה נורו. שלושה שבועות אחרי ההיעלמות, התברר הסוף העצוב של הפעוטה אלייזה דלה-קרוז, כשגופתה נמצאה בפח זבל בסן דייגו - 160 קילומטרים מהמקום שבו נעלמה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המשטרה בלונג ביץ', פרבר מדרום ללוס אנג'לס, דיווחה כי הפעוטה נעלמה ביום שבת האחרון ולא היכן הייתה עד שגופתה נמצאה. כעת בלשי המשטרה מנסים למצוא עדי ראייה שראו או שמעו על אדם שיצא מהבית עם התינוקת בידיו, חיה או מתה, אחרי הירי בבני משפחתה. "משטרת סן דייגו הודיעה למשטרת לונג ביץ' שנפתחה חקירה אחרי מציאת הגופה, בידיעה שמשטרת לונג ביץ' מחפשת אחר פעוטה נעדרת", אמרה מרלן ארונה, דוברת המשטרה המקומית.

לאחר שהגופה הועברה למכון לרפואה משפטית ונבדקה על ידי פתולוגים, נקבע כי היא אכן שייכת לאלייזה שנעלמה. במקביל, בבית החולים בלונג ביץ' עדיין נאבקים הרופאים כדי להציל את חייהם של שניים מקורבנות הירי ביום שבת. אחד המבוגרים, קרוב משפחה של הפעוטה, כבר שוחרר מבית החולים.

דרגת קרבתו לילדה עדיין לא ברורה וייתכן שמדובר בדודה או אפילו באביה של הילדה. המשטרה כעת צריכה לחקור ולבדוק האם הרצח המזעזע התרחש כחלק מהפריצה לבית בשבוע האחרון, או שמדובר במקרה רצח קשה במיוחד בתוך המשפחה. כך או כך, הרוצח או הרוצחת נסע מרחק רב כדי להיפטר מגופת התינוקת.