בגלל המתיחה: תחנת הרדיו תפצה את משפחת האחות שהתאבדה

משפחתה של ג'קינטה סלדניה, שהתאבדה לאחר שמסרה מידע אודות מצבה של הנסיכה הבריטית קייט מידלטון, תקבל פיצוי של חצי מיליון דולר. הכסף יועבר על ידי תחנת הרדיו האוסטרלית ששדריה מתחו את האחות והתחזו למלכה אליזבת ולנסיך צ'רלס. הפיצוי, ישמש להקמת קרן הנצחה

ישלמו פיצוי. שדרי התחנה (סקיי ניוז)

תחנת הרדיו האוסטרלית העומדת מאחורי מתיחת האחות, שטיפלה בנסיכה הבריטית קייט מידלטון, תעביר את רווחיה מפרסומות למשפחת האחות, ג'קינטה סלדניה, ששמה קץ לחייה בסוף השבוע האחרון. התחנה מסרה כי תתרום 525 אלף דולר לקרן להנצחת זכרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חברת "סאת'רן קרוס אוסטריאו", שבבעולתה נמצאת תחנת הרדיו מסידני, הודיעה כי בכוונתה לתרום עד סוף השנה את כל הכנסותיה מפרסום, בסכום מינימלי של 500 אלף דולר אסטרלי (525 אלף דולר אמריקני) לקרן מיוחדת להנצחת זכרה של האחות סלדניה.

האחות נמתחה בשבוע שעבר על ידי שני שדרי התחנה ומסרה להם מידע אודות מצבה של הנסיכה קייט, המאושפזת בבית החולים בלונדון בעקבות בחילות הריון. מספר ימים לאחר המתיחה, היא שמה קץ לחייה, ככל הנראה בעקבות המבוכה שנבעה מהמתיחה ומההד התקשורתי העצום שיצרה ברחבי העולם.

שידורי הפרסומות יתחדשו ביום חמישי

הסערה נמשכת. וויליאם וקייט (AP)

ביום שישי הודיעה תחנת הרדיו כי מל גריג ומישל כריסטיאן, השדרים ששוחחו עם בית החולים והביאו לחשיפת הפרטים האישיים, הושעו מעבודתם עד להודעה חדשה ותכנית הרדיו בהגשתם הורדה מלוח השידורים. מאז התאבדות האחות, הופסקו כל שידורי הפרסומות בתחנה כאות הזדהות ואבל עם מות האחות, אך הם צפויים להתחדש עד יום חמישי הקרוב.

"מדובר בטרגדיה נוראית", אמר ריס הולרן, מנהל בכיר בתחנה האוסטרלית. "מחשבותינו ממשיכות ללוות את המשפחה. אנו מקווים כי תרומתנו לקרן ההנצחה תסייע למשפחת סלדניה בזמנים קשים אלה".