מנהל תחנת הרדיו האוסטרלית: "לא יכולנו לחזות את שקרה"

אחרי שאתמול נמצאה גופתה של אחות בית החולים בלונדון, שנפלה קורבן למתיחה של תכנית רדיו אוסטרלית וגרמה לחשיפת פרטים אישיים על הדוכסית ההריונית קייט מידלטון, הגיב היום מנהל התחנה לטרגדיה. "לא עברנו על אף חוק", הדגיש. "אנחנו המומים ועצובים". השדרים הושעו

שדרני תחנת הרדיו האוסטרלית: "המומים"

יממה לאחר שאחות בית החולים בבריטניה שחשפה פרטים על מצבה של הדוכסית קייט מידלטון שמה קץ לחייה, מגיב לטרגדיה מנהל תחנת הרדיו האוסטרלית בה שודרה המתיחה. "אנחנו המומים ועצובים אבל לא עשינו דבר בניגוד לחוק", הדגיש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

האחות ג'קינטה סלדנה, שנמצאה אתמול ללא רוח חיים, הייתה ככל הנראה מי שענתה ראשונה לשיחת הטלפון של שני השדרים האוסטרלים שהתחזו למלכת אנגליה ולנסיך צ'ארלס.

"אף אחד לא יכול היה לחזות באופן אחראי את המקרה הזה", אמר ריס הולארן, מנהל תחנת הרדיו טודיי אף.אם. הוא ציין כי בתחנה היו המומים עם היוודע מותה של האחות, שלדבריו "העבירה את השיחה לאחות הפרטית של הדוכסית קייט בתום לב".

שני השדרים הושעו

הנסיך והדוכסית ביציאה מבית החולים (AP)

הולארן סירב לענות על השאלה מי הגה את רעיון המתיחה שהובילה למקרה הטרגי, אך אמר כי הוא סמוך ובטוח שלא נעשה משהו לא חוקי. הוא הסביר כי "מתיחות רדיופוניות נעשות כבר שנים ארוכות".

מל גריג ומישל כריסטיאן, השדרים ששוחחו עם בית החולים והביאו לחשיפת הפרטים האישיים, הושעו מעבדותם עד להודעה חדשה. "שני המגישים בהלם מוחלט", הוסיף הולארן. "הם דואגים מאוד, אך בשלב זה מעדיפים שלא להגיב לעניין לאור הנסיבות".

הנסיך וויליאם ורעייתו קייט פרסמו אמש הודעה בה הביעו את תנחומיהם על מות האחות, "שלפתע מצאה את עצמה במערבולת בינלאומית". הזוג המלכותי הדגיש שאין בפיהם טענות לצוות בית החולים. בהודעה מטעם בית החולים "קינג אדוארד" בלונדון נאמר כי "מאז המתיחה קיבלה האחות את תמיכתו המלאה של הצוות".