קייט עזבה את בית החולים; צפו בפיפה מבקרת אותה קודם לכן

הדוכסית ההיריונית שוחררה לביתה. "וויליאם לא יכול להמתין ליום שבו יהיה אב, הוא רוצה לספק לילד את הסביבה היציבה ביותר - הוא אפילו יחליף חיתולים", אומרים מקורבים למשפחת המלוכה

מידלטון עזבה בצהריים את בית החולים הפרטי קינג אנדרו שבלונדון, שם אושפזה בימים האחרונים אחרי שגילתה שהיא בהיריון. לפני שעזבה הודתה מידלטון לצוות הרפואי ואז יצאה בעלה הנסיך וויליאם לארמון קנסינגטון.

פיפה מודאגת (רויטרס)
אתמול הגיעו בני המשפחה כדי לראות מה שלום הדוכסית מקיימבריג', שמלכותית ונוצצת ככל שתהיה, סובלת מבחילות ועייפות - כמו כל אישה היריונית. פיפה מידלטון ואחיה ג'יימס הגיעו אמש לבקר את האחות המלכותית, את קייט. הם ניסו להתחמק ממאות הצלמים שמתרכזים סביב בית החולים, אבל, כנראה, זו משימה בלתי אפשרית.

וויליאם יהיה אב מודרני (רויטרס)
גם האב, יורש העצר, והטייס הגיבור - הנסיך וויליאם קיבל שחרור מהצבא והגיע לבקר את רעייתו יחד עם אימה של קייט - שארלוט.

המלך לעתיד אמר שהוא מתכוון לקחת חלק חשוב בגידולו של הילד, אפילו על חשבון הקריירה בחיל האוויר המלכותי בו הוא משמש כטייס חילוץ.

"וויליאם לא יכול להמתין ליום שבו יהיה אב, הוא רוצה לספק לילד את הסביבה היציבה ביותר, הסביבה שהוא בעצמו מעולם לא קיבל, הוא אפילו יחליף חיתולים, אנחנו מדברים על גבר מודרני", אמר לעיתון הסאן, מקורב לזוג ולמשפחת המלוכה.

בשבועות האחרונים וויליאם וקייט חילקו את זמנם בין בסיס חיל האוויר באנגלסי לבין ארמון קנסינגטון. אבל בקיץ הקרוב המצב ישתנה לחלוטין - הזוג יקבל ארמון צנוע של 19 חדרי שינה בבאקינגהאם, שם יהיה גם צוות של מטפלות, מניקות, מקפלות, משרתות, נהגי עגלות ועוד. כל אלה ידאגו שהילד או הילדים, יקבלו את התנאים הטובים ביותר שיש.

בבית החולים זועמים על מתיחת הרדיו האוסטרלי אתמול. משפחת המלוכה הביעה צער על המתיחה שביצעו שני שדרים שהתחזו למלכה וקבלו פרטים דיסקרטיים על מצבה של קייט מאחות בית החולים, ג'ון לופטהאוז -מנהל בית החולים שבו מאושפזת קייט אמר "זה לא היה צריך לקרות, לחולים סלבריטאים יש קווים חסויים, זה היה טריק עלוב, אנו לא מאומנים לעבוד עם טריקים עיתונאים מהסוג הזה".