התחזו למלכה ודרשו בשלומה של קייט מידלטון

השידור ברשת הרדיו HOT 30 האוסטרלית עורר סערה בבריטניה. שני שדרים התחזו למלכה אליזבת' השנייה, התקשרו לבית החולים בו מאושפזת קייט מידלטון והתעדכנו עם אחת האחיות במצבה. צוות בית החולים בלונדון מיהר לפרסם התנצלות

ההריון של הדוכסית מקיימברידג' קייט מידלטון ממשיך להסעיר את העולם. מגישי תוכנית רדיו אוסטרלית החליטו לנסות את מזלם בשיחת טלפון לבית החולים על שם המלך אדוארד השלישי, בו מאושפזת הדוכסית, שם להפתעתם הם שוחחו עם האחות שנמצאת במחלקה והצליחו להוציא פרטים על מצבה הבריאותי של קייט ההריונית - ולשדר אותו בגלוי.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שני שדרי הרדיו מאוסטרליה מבצעים מתיחות במהלך התכנית שלהם - קיץ 30 של רשת "חם 30" - ומתעללים בפוליטיקאים ובדמויות ידועות. הפעם הם התחזו למלכה אליזבת השנייה ולבנה הנסיך צ'ארלס.

"הנה העניין, אנחנו קיבלנו מספר טלפון ואמרו לנו שמספר הטלפון הזה הוא של בית החולים שבו מאושפזת עכשיו קייט מידלטון, אז החלטנו להתקשר", הסביר השדרן את הרעיון מאחורי המתיחה. "אנחנו לא רוצים לגרום לבעיות, אנחנו לא רוצים להלחיץ, היא עוברת חוויה רצינית, אבל אני סבור שאולי נצליח לשמוע אותה הלילה ברדיו".   

השניים הצליחו לשוחח עם אחות במקום ש"נפלה בפח" והסכימה לשתף פרטים אודות מצבה של קייט, מתוך מחשבה שהיא משוחחת עם הוד מלכותה בכבודה ובעצמה ועם ויורש העצר. בין השאר היא סיפרה שקייט ישנה רוב הזמן, אבל מצבה משתפר.

למרות המבטא המוגזם והבדיחות ששולבו במהלך שיחה, שכללו נביחות של הכלב המלכותי, עובדת בית החולים לא הבינה כי מדובר בתרמית. צוות בית החולים על שם המלך אדווארד השביעי בלונדון פרסם היום הודעה בה הביע חרטה על התקרית.