תאילנד: נתפס הישראלי שנחשד ברצח שותפו העסקי

לאחר שניהלה מצוד נרחב אחריו, הצליחה היום המשטרה המקומית ללכוד את משה דוד, אזרח ישראלי החשוד ברצח שותפו. על פי דיווח כלי התקשורת במדינה, דוד חשוד גם במספר מקרים נוספים בהם נעלמו אזרחים באזור

לאחר מצוד נרחב של המשטרה בתאילנד, נתפס היום משה דוד, אזרח ישראלי בן 38 החשוד ברצח שותפו העסקי פיטר רייס, אזרח הונגרי. דוד נתפס במהלך מרדף של המשטרה אחריו בקניון בבנגקוק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשטרת תאילנד הוציאו לפני ימים אחדים צו מעצר נגד דוד, וכוחות גדולים השתתפו במצוד אחריו. החשוד המחזיק באזרחות ישראלית והונגרית, מתגורר בתיאלנד מספר שנים, לאחר שנישא לאישה מקומית. לדברי השוטרים שלכדו את דוד, הם מנהלים מצוד אחר חשוד נוסף ברצח.

"מצאנו כתמי דם וסכין מטבח שככל הנראה שימשה לרצח", סיפר קצין במשטרה המקומית. "שלחנו את הסכין לבדיקה על מנת לבחון אם כתמי הדם שעליה תואמים לדמו של השותף שנרצח", הוסיף.

הגופה נמצאה כשהיא כפותה ועליה סימני אלימות

גופתו של השותף שנרצח, פיטר רייס, אותרה לפני כשבוע במטע גומי בפוקט כשהיא כפותה ועליה סימני אלימות קשים במיוחד. לטענת המשטרה המקומית, לאחרונה התגלע סכסוך בין השניים על רקע עסקת נדל"ן, שככל הנראה נכשלה.

ימים לפני הירצחו הגיש רייס תלונה במשטרה נגד דוד, בה העיד כי הוא חושש לחייו וכי הוא מקבל איומים קשים מצד השותף הישראלי. מפקד המשטרה בפוקט טען כי עתה מנסים לקשור את דוד להיעדרויות של אזרחים זרים נוספים באזור.